Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A jófogáson miért kell minden...

A jófogáson miért kell minden egyes alkalommal ahányszor látogatom az oldalt elfogadni az adatvédelmi tájékoztatót? Már nagyon unom.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 16. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet regisztrálnod kellene és akkor nem, de nem tudom, csak tipp.
2020. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Regisztrálva vagyok,mindegy hogy be vagyok lépve vagy nem,mindig jön a felugróablak az adatvédelmi tájákoztatóval,elég sokat nézelődök,szinte minden nap,és már nagyon idegesít.
2020. ápr. 16. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Sütiket nem törlöd? Inkognitó/privát módban lépsz fel? Ott meg nem menti a böngésző. Ezek az elfogadások mind sütikben vannak mentve. Ha nem engeded a böngészőnek hogy tárolja őket, vagy törlöd őket kilépéskor vagy más módon, akkor újra és újra mindig el kellesz fogadnod minden ilyen dolgot.


Én nem vagyok regisztrálva és megnéztem normál/privát módban is, de nem dobott fel semmit.

2020. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem privát módban használom,normálban.Nem törlöm a sütiket,engerdélyezve vannak..egyedül ezen az oldalon van problémám...
2020. ápr. 16. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sosem dobja fel. Naponta tobbszor belepek, van, hogy orankent.
2020. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 andicserhalmi válasza:
Nekem is ez tűnt fel,de megadta egyik ismerősöm a választ:Benne van a szabályzatukban ,hogy harmadik félnek kiadhatják az adataidat.Én leregisztráltam azonnal .
2020. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor szinte minden oldalról törölhetnéd magad, mert azok is ugyanúgy kiadják-eladják a tevékenységedet, profilodat. Az összes közösségi oldal így működik, ezért ingyenes a használatuk.
2020. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!