Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan oldal, ami átnézi...

Van olyan oldal, ami átnézi milyen oldalakon vagyok regisztrálva az email-címemmel?

Figyelt kérdés

Pl. webshop-ok, álláskereső portálok stb.


Van ahonnan le szeretném törölni magam, de még régen álláskeresés közben regisztráltam fel több helyre. Nem akarok még később is esetleg random értesítőt kapni 1 év után, hogy ez meg az.



2020. ápr. 16. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit durva lenne egy olyan weboldal ami csak úgy magától elkezdi gyűjteni nemcsak az e-mail címeket, de azt is hogy az milyen oldalakra van beregisztrálva, te meg szabadon kutathatnád bárki címére keresve. Ez mind bizalmas adat.


Mivel minden (99%) oldal küld regisztrációs értesítést vagy akár aktiváló e-mailt is, a saját e-mail fiókodban kell megnézned ezeket.

2020. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

brandyourself.com


Eddig ezt találtam ami ezt csinálja.


Az email-ek már nincsenek meg mind. Van amikor takarítottam is a fiókom az elmúlt 10 évben azért.

2020. ápr. 16. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 ez nem azt csinálja amit kérdeztél. Ahhoz amit szeretnél hozzá kéne férniük minden létező adatbázishoz, nem fogsz találni semmit ami erre alkalmas lenne.

Ami meg esetleg azt állítja hogy tudja ezt az csak azt várja hogy beírd az email címed aztán spammelni kezd minden szarral.

2020. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!