Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Blog vagy offline napló pro...

Blog vagy offline napló pro kontra?

Figyelt kérdés

szerintetek melyik jobb és ti mit használtok?

nyugodtal linkelhettek ha van egy jó blog oldalatok vagy napló szoftveretek


2010. júl. 27. 17:53
 1/7 anonim válasza:

blog egyértelmű ha van egy kis hozzáértésed nagyon szépre megtudod csinálni.

[link]

2010. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ várom a többit is:D
2010. júl. 27. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a praktikusság miatt blog, hiszen bárhonnan tudod szerkeszteni.
2010. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszike:D
2010. júl. 30. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáltam mind2-t, blog jött be jobban, és lassan 2 éve tolom az ipart.
2010. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

akkor egyenlőre a blog vezet:D

várom szivesen a többi válasz is

2010. júl. 31. 17:29
 7/7 anonim válasza:
én a naplóra szavazok mivel a napló igazából praktikus és bármikor előveheted.a blogot is próbáltam de egyszerűen abbahagytam mivel nem akarom hogy belelessenek a magánéletembe.Eddig mindig a napló volt a jó,mivel azt elrejtheted és bármikor előveheted.Az érzelmeket bármikor a szerelmedet bármikor beleírhatod..De mi lesz ha a blogban pont a nagy Ő elolvassa amit róla írtál?!Nem ciki véletlenül?!A naplót ha rendesen elrejted(nálam szokás szerint az ágynemű alá van dugva)akkor senki nem láthatja meg,és ha van egy kis fantáziád,matricáid..feldobhatod a naplódat.Vagy ha van képeid azokat is beleragaszthatod.De a blogot bárki elolvassa,hosszadalmas képeket feltenni,ha nem vagy jó HTML-ben akkor nem bírsz jó sablont(css-t) csinálni,és nem teheted bele a rajzaidat.Szerinted kedves kérdező,akkor melyi a jó választás?
2011. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!