Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a reklámokat...

Hogyan tudom a reklámokat blokkolni a Totalcar-on?

Figyelt kérdés
Pár napja megjelenik egy ablak, nem enged tovább csak ha kikapcsolom a reklámblokkolómat. Adblock Plus-t használok Chrome-on. Légyszi segítsetek!

2020. ápr. 20. 01:12
 1/8 A kérdező kommentje:

Adblock Plus beállításainál az "Advanced" fülön hozzá kell adni a saját szűrőkhöz a következőt:

totalcar.hu/assets/js/adbd/adbd.js


A véleményem:

Az elképzelésükkel egyet értek, viszont nem fogom elviselni azt az undorító mennyiségű reklámot amit az arcomba akarnak tolni. Kipróbáltam kikapcsolt blokkolóval. Már a bekezdések között is reklám van, legfelül is, mozog ide oda... QP azaz Quality Placement, így hívják az a reklámhelyet amit minél jobban a pofánkba tudnak tolni! (+minőségi tartalom mellett van)


Várom az előfizetéses megoldást!

Karotta egy hosszú cikk végén magyarázkodott ez ügyben. Elvileg -lehetetlen- feladat megoldani azt, hogy aki előfizet annak ne legyenek reklámok, mivel mindenkinek regisztálnia kéne emiatt. Hát webfejlesztőként üzenem neki, hogy nem az! Csapjon a kollégák seggére.. Igen egy pár napot dolgozniuk kell vele! Ahogy a kommentmotorral is kellett volna már. Tessék szolgáltatást, minőségi környezetet biztosítani! Havi max 1500ft-ot tudnék feldobni a dologra. Aki nem akar reklámokat, előfizet, bejelentkezik, örül. Akinek jó így, tovább nézi a reklámokat, regisztráció nélkül. Ncore-on meg tudják ezt csinálni. YouTube-on is. A többi mellébeszélés, nem kérjük, köszi!

2020. ápr. 20. 01:36
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Ez van, bocsi a cimizmus miatt, de végre valaki már gondolt azokra akik NEM bírják a reklámot, de a prémium verziót meg NEM veszik meg, és INGYEN akarnak élvezkedni, minor más meg ebbõl él, Mert akik NEM veszik meg a prémiumot, azok hard bírjanak már Ki 5 percenként Egy reklámot.
2020. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos lehet pár nappal megkésve de: Mozilla Firefox privát módban indítva ugyanúgy kiszűri a reklámot, legalábbis én meglestem mit változik kikapcsolt blokkolóval, de semmi hirdetés nem jelent emg úgy se. Illetve nem tudom, hogy kikapcsolták a blokkoló fogót, vagy frissitették a blokkolót, hogy blokkolja, de már nincs fenn ez a cucc, legalábbis engem enged blokkolóval is böngészni.
2020. ápr. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok, újra itt.

A kis ravaszdik variáltak a reklámblokkoló felismerésén.

A link amit blokkolni kell innentől:

totalcar.hu/assets/static/js/public/tc_base.ugly.js


Az okokról a véleményem változatlan!

üdv

2020. máj. 14. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2020. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok, egy kis frissítés:

Mindenféle blokkolást látnak, az egyedüli módszer, amivel tiltani lehet az az, ha a teljes totalcar.hu-ra kikapcsoljuk a javascriptet. Igazából minimális hátránnyal jár, pl nem mennek a beágyazott videók.


Beállítás chrome böngésző esetén:

Menü gomb

Beállítások

Bal oldalon: "Adatvédelem és biztonság" fül

Webhelybeállítások

Javascript (lentebb található)

Nem használhatnak JavaScriptet -> Hozzáadás:

[link]


Beállítások bezárása -> Élvezd a reklámmentes Totalcart :)

2021. nov. 17. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Bejön a blokk üzenet nyomok egy F9-et ( Olvasó mód ) és máris ott a cikk. :)
2021. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mobil nézetben ezt nem csinálja. Feltelepítettem a "Temporary Mobile View" plugint. Amikor bejön a blokkoló, akkor a klikkel aktiválom a bővítményt és olvasható a cikk.
2022. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!