Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chris (pc guru) miért nem...

Chris (pc guru) miért nem csinál már videókat?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy chocho ott hagyta a szerkesztőséget de chris tudtommal nem

Van esetleg valami youtube csatornája ahol őt vagy chochot lehet követni?



#Chris #PCguru #chocho
2020. ápr. 22. 20:40
 1/2 anonim válasza:

Üdv! Már nagyon régi a kérdés, de azért megválaszolom, amennyire tudom :D


Chris-nek Környei Krisztián néven találod meg a csatornáját youtube-on, ahol ha jól látom gameplay-ek vannak, de bevallom, egyet se néztem még meg belőle.


Chocho-ról viszont két podcast-en kívül, ahol vendégként vett részt, nem találtam semmit, őt egyébként Smejkál Péternek hívják.


De ezek csak a youtube-on található dolgaik, máshol (facebookon, twitch-en) nem néztem utánuk. Bevallom, a pcguru oldalát se nagyon látogatom, így azt se tudom megmondani, melyikőjük dolgozik még ott, vagy ha hová mentek, ha elmentek a guru-tól, viszont az ezzel játszunk videókat imádtam Chocho-val és Chris-el (Az összeset láttam, nemlyiket többször is :D).

2021. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 syn. válasza:

Szia!


Chris már 2018 óta talán nincs a Gurunál, legutóbbi tudomásom szerint egy főzős magazinnál főszerkesztő, viszont azóta lehet már máshol van.


Choco pedig a Forbes magazinnál dolgozik, vagy dolgozott, szóval viszonylag távol kerültek a videojátékoktól foglalkozásuk alapján.

2021. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!