Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore oldalon mennyit kell...

Ncore oldalon mennyit kell visszaseedelni?

Figyelt kérdés

nemrég meghívást kaptam ncorera, eddig viszont nem volt tapasztalotom egyéb privátabb torrent oldalakon, tehát még ismerkedem a hit'n'runnal és társaival.

nos a kérdésem hogy mennyit is kell egy fájlból visszaseedelni? valahol azt hallom hogy a fájl teljes egészét visszakell seedelni, máshol meg azt hogy egy bizonyos százalékot, meg 48 órát összesen. Most akkor hogy van ez? csak mert pl egy 13 gigás játékot nem kevés idő lenne számomra visszatölteni



#seed #nCore #Torrent #magyartorrent
2020. ápr. 23. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
48 órát kell seedelni ha nem töltesz vissza semmi adatot, minél nagyobb arányban töltöd vissza, annál hamarabb tudod teljesíteni a feltételeket.
2020. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ, mostmár világos! :)
2020. ápr. 23. 18:09
 3/10 MancsWolf ***** válasza:
Igaza van #1 nek. Vagy 1es arányig vagy 48óra 4 perc. Amelyik előbb teljesül.
2020. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az egész pontosan 48 óra + a torrent mérete GB-ban * 0,4 óra. Ez dinamikusan csökken a feltöltési mennyiség függvényében, például ha 0,5 arányig töltöd vissza, az idő feleződik, ha 1-ig akkor nullázódik. Az aktivitás menüben tudod nyomon követni, hogy melyik torrentből mennyi idő van hátra, de ha az adott torrenten van feltöltés, akkor gyorsabban fog csökkenni. A hit and runt mindig a hónap utolsó napján 23:59-kor ellenőrzik, de csak az számít hit and runnak amit 14 napnál régebben töltöttél le. Ami még nem régebbi, azt egy hónap múlva ellenőrzik. 5 torrented lehet hit and runolt, azaz amit nem töltöttél vissza (ha tag leszel, ez 10-re emelkedik majd). Ha ennél több van, akkor büntetést kapsz, ami a letöltési jogod megvonása, 3 napról indul, minél többször csinálod mindig egyre hosszabb időre, előbb-utóbb véglegesen.
2020. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kieg: ez természetesen csak a kötelező seed idő. Önkéntesen addig seedelsz ameddig csak akarsz. Például én addig bent hagyom amíg le nem törlöm az anyagot a gépről. Elég sok olyan van amit nem akarok törölni, így azok évek óta seedben vannak. Kb 130 torrent, 2 TB összméretben. Napi 20-60 GB feltöltést eredményez.
2020. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MancsWolf ***** válasza:
#4, Elég aktív vagyok az oldalon ( jelenleg 79torrent megy seedbe, ma takarítottam pont). Egy 2mb is APK és egy 48Gb os film esetében is 48 óra 4 perc ről számol vissza. Most hogy ennek van e köze ahhoz hogy lassan 3 éve folyamat prémium tag vagyok azt nem tudom.
2020. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 én most töltöttem le egy 21 GB-ost és 50 óra 40 percről indult a számláló. Persze így se jön ki a matek, az én számításom szerint 56 óráról kellett volna induljon. 3 óra alatt visszament 0,12 arányig, most 41 és fél órát ír. Szerintem ez se pontos, de ők tudják.
2020. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A wiki-n egyébként le van írva a képlet is, így nem kell visszafejteni semmit:


"A visszatöltendő mennyiség megegyezik az adott torrentből letöltött adatmennyiséggel, tehát az 1.0-s torrentenkénti arány elérése a cél. A minimum seedidő 48 óra, amihez még hozzáadódik a letöltött adatmennyiség GB-ban számolt méretének 0.4-szerese órában, illetve az imént említett torrentenkénti aránnyal dinamikusan csökken.


Hátravan=(1-arány)*(48+0.4*letöltött adatmennyiség)-seedben töltött idő"


🙂

2020. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Felesleges matekozni...

Aktivitás menü - Seed kötelezett torrentek


Amíg a torrent a listán van, kell seedelni, ha meg nincs akkor a KÖTELEZŐ penzumot teljesítetted.


Persze lehet tovább is seedben tartani a torrenteket, ezzel csak jól jársz.

(Van, amit két éve seedben tartok.)

2020. ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MancsWolf ***** válasza:

Igaza van mindenkinek, én néztem be. Kosg egy 6,9Gb is letöltésre 48óra 36percet kaptam.

De megírták a lényeget, ott van az aktivitás menü, szépen mutatja melyikből mennyi van még vissza. Nekem is vannak több hónapos seedelt torrentjeim ( ez már ugye nincs aktivitás fül alatt hanem saját profilok látható), tegnap azokat töröltem amin már nagyon régóta nem volt mozgás. De ez a lényege. 10év 9 hónap 21 napja vagyok tag.

2020. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!