Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megszakad az internetkapcsolat...

Megszakad az internetkapcsolat játék közben. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már egy jó ideje problémám van az internettel. Ez napi szinten megtörténik, körülbelül 4x-5x, DE csak akkor, ha elindítok valamilyen játékot. Az indítást követően körülbelül 10-30 percen belül fixen számíthatok arra, hogy megszakad a kapcsolat párszor, DE csak az én gépemnél, mindenhol máshol (Set top box és társainál) van net. Kiegészítem még, hogy ez este szokott velem előfordulni, nap közben nem tudom lepróbálni sajnos.

Tehát, böngészésnél nincs semmiféle gondom, de ha elindítom bármelyik játékot, adott idő múlva megszakad az internetkapcsolatom a gépemnél.


Valaki tapasztalt hasonlót, vagy esetleg tud rá valamilyen megoldást?


Előre is köszönöm szépen!



2020. ápr. 26. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is, ha nem kábelt használsz, sürgősen dugj be egyet. A wifi a létező leginstabilabb jószág, sokan panaszkodnak a netre, közben annak semmi baja. Kábelt kell használni mindig! Ha kábelt használsz, első körben frissítsd a hálózati kártya driverét, ha az nem segít, cserélj kábelt. Ha ez sem oldja meg, sajnos lehet a túloldali eszköz is ludas. Ha van routered, iktasd ki, közvetlenül menjen a kábel a végberendezésbe.
2020. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elfelejetettem beleírni, kábelről megy.Köszönöm a tanácsokat, kipróbálom.
2020. ápr. 26. 11:24
 3/3 anonim válasza:
Ó ez csak egy Murphy-törvény a sok közül! :D
2020. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!