Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lehet az hogy 2 hetente...

Miért lehet az hogy 2 hetente 2 napra lelassul a kábeles netem 100 megabit/s-ről 0.50 megabit/s-re?

Figyelt kérdés

Kábeles netet használok


Körülbelül a karantén kezdete óta, 2 hetente egy 2 napra nagyon belassul a netem, szinte használhatatlanra. Egyedül a youtube ami normálisan fut, egyáltalán nem szakadozik amit nem értek. Routert próbáltam újraindítani, semmit se segít. Kábelt is cseréltem már, az se segített. De csak a kábeles net lassul le, a wifi ugyan olyan gyors marad. A szolgálató azt mondja náluk nem jelez semmit a rendszer. DDos-ra gondoltam, de ha jól tudom azt ip alapján végzik, ami megváltozik ha újra indítom a routert. (Tudom hogy a "fő" ip-m nem változik meg, csak a szolgáltató által megadott kamu ip). Vírus is kizárva, mert 2 nagyon jó antivírussal (eset, malwarebytes) átvizsgáltam a gépet, és semmit se talált. Egyszer amikor be volt lassulva, bedugtam egy rövidebb kábelt és azon hibátlanul gyors volt. Lehet hogy a kábel hossz a gond? (10 méter) De eddig az se volt gond. Valaki kérem segítsen, teljesen tanácstalan vagyok, és nagyon idegesítő amikor az internetezés is körülbelül lehetetlen.



2020. ápr. 27. 18:51
 1/1 A kérdező kommentje:

Probléma valamilyen szinten megoldva:

Ha újra indítom a gépet hibátlan az internet sebesség.

2020. ápr. 27. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!