Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan magyar weboldal ami...

Van olyan magyar weboldal ami foglalkozik az xbox 360 hackelésel\flashelésel? Hogy leírja hogy hogy csinálhatod meg otthon?

Figyelt kérdés
Nem olyan válaszokat várok hogy inkább vidd olyan emberhez aki ért hozzá!:D
2010. júl. 28. 15:18
 1/7 anonim válasza:
biztos hogy van
2010. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mi a címe?
2010. júl. 31. 11:27
 3/7 anonim válasza:

flashelés olyan mint a PS2nél a csipeltetés...


szakember kell hozzá ha, tetszik ha nem

2010. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nem egészen mert a chipelésnél egy chipet forrasztanak a gépbe a flaselésnél meg az adott gépet össze kell kötni egy számítógéppel és a számítógépen kell ütyködni egy programmal!
2010. júl. 31. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell szakember hozzá,csak alapos utána járás és egy kis szerencse.

www.xbox36.blogol.hu


Ezen a weboldalon kutakodj,illetve google:)Én kb 2 hétig gyűjtöttem az infókat róla,előforduló hibák,tehendők,részletes le írás..stb.De végül sikerült.De csak harmadjára.Első 2 alkalommal el rontottam,szó szerint.De szerencsém volt.Nem szabad elsietni,mert ha el cseszed a meghajtótad akkor dobahtod ki az egész gépet,mert új meghajtót rakni bele még macerásabb mint a flashelés.


A flashelés és a csippelés nem ugyan az.Flashelés arról szól hogy a meghajtót vezérlő programot (firmware-t) ki cseréled egy tört verzióra ami lehetővé teszi a másolt lemezek olvasását.A Csippelés során,pedig rá forrasztanak egy csippet az alaplap adott pontjára hogy be zavarja,vagy blokkolja a jelet ami a másolt lemezek futtatását gátolja....

2010. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézus isten.. 1. válaszoló írja, biztos van, erre kérdezed: "és mi a címe?" Atya úristen megszakadtam... Jobb ha nem is veszel te xboxot. Utálom az összes flasheltet, arra nagy a szájuk, hogy szétb*sztatták a gépüket, így tudnak írni maguknak játékot. Le kellene bannolni az összeset, nem érdemlik eg a játékot. Bár ha nem használod LIVE-re, igaz, miért vennéd a játékot? (:
2010. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3. Felpontozva az utolsó bekezdés miatt.
2010. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!