Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A régi Skype fiókomat hogy...

A régi Skype fiókomat hogy tudom törölni?

Figyelt kérdés

Régen az MSN korszakban Hotmail címem volt és amikor lehetett át frissíteni Skyp-ra akkor lett Freemail címem, de mikkor töröltem Microsoft fiókot akkor kaptam magyarul egy levelet az egyik Freemail címre a másik Freemail címre angolul ugyan azt hogy törölték, aztán meg próbáltam visszahozni a fiókot mind a kettő Freemail-es, Microsoft-fiókja át lett nevezve, de a biztonság kedvéért küldtünk róla egy értesítést.

- Régi fióknév: @freemail.hu

- Új fióknév: @freemail.hu


Ha be írom a Microsoft fiókba vagy a Skype-ba a Hotmail címemet nem tudok be lépni (igaz töröltem már) és az egyik régi Freemail-es be írom azzal se tudok belépni, csak a legújabbal, de itt csak egy régi partnerem van fent az új Skype fiókomba a többi eltűnt, de régi partnereimnek meg van a régi Skype is amibe nem tudok be lépni.


Próbáltam telóra küldeni kódot Skpye fiók helyreállításhoz de ezt kaptam: Felhasznlónév helyreállítása

Nem található a megadott információknak megfelelő Microsoft-fiók.

Régi Freemail-re meg jött a kód de ez fogadott:Felhasznlónév helyreállítása

A(z) @freemail.hu az alábbi felhasználónévvel vagy felhasználónevekkel van társítva:

k@freemail.hu

A felhasználónév vagy felhasználónevek egyes karakterei biztonsági okokból rejtettek.


Ismét meg adom a belépésnél a régi Freemail vagy Skype fiókot megint hibát ír nem enged be.



#Skype #fiók #Törlés?
2020. ápr. 30. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De egyáltalán létezik még a fiók, amibe be akarsz lépni? Nem törölte a Microsoft inaktivitás miatt? Ha rákeresel egy másik Skype fiókkal megtalálod?


A jelenlegi szabályozás szerint tudtommal a Microsoft 2 év után törli az inaktív fiókokat.

2020. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mr. V. ***** válasza:

A sok azonos nevű freemail fiók bezavar a szöveg értelmezésébe.

Miért nem írod úgy hogy régi@freemail és új@freemail?


De amúgy ha ismerőseidnek megvan, felejtsd el a freemail-t és amennyiben régi regisztráció, akkor még felhasználónév volt, azt derítsd ki!

Ez lehet sima felhasználónév (még a skype korszakból), lehet live:felhasználónév (amikor a MS átvette a skype-tól és lehet) vagy a legújabb: live:összevisszakarakterek


Ha ez megvan, akkor majd arra a mail-re küldik ki a kódot, amelyik mail arra a fiókra van regisztrálva és nem kell foglalkozni, hogy régi vagy új, 1 címre fogják küldeni.

2020. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mr. V. ***** válasza:
2020. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Töröltem már az MSN-t, hiába írom be a Skype-ba vagy a Skype nevemet, meg a a régi Freemail címemmel se enged be a Skype-ba, de régi Freemail-re ki küldte a kódot.


Az új Skype fiókomból próbálok magamra keresni rendes nevemre vagy Skype nevemre de nem találom meg.


Meg keresel?

Hátha te meg találsz Skype-n.

2020. ápr. 30. 19:18
 5/11 A kérdező kommentje:
# 3 Ki próbáltam amit küldtél de mindegyikre ezt írja:A beírt Microsoft-fiók nem létezik.
2020. ápr. 30. 19:36
 6/11 Mr. V. ***** válasza:

De amúgy ha annyira régen használtad, gondolod még mindig használják a régi "partnereid" is?

Nekem 20-30 körüli címlistám volt, manapság ha 2 ember van még ott. Nagy részük áttért viberre, míg másik többség meg fb-n éli az életét. Tehát pl. az én régi listám is már mondhatni használhatatlan, így ha keresek valakit, felhívom a telefonkönyvemből szimplán telefonon.

2020. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak el akarom tüntetni a régi Skype-mat, de nem megy mert nem találok magamra az új Skype-on, de az email címeimet se fogadja el se a Skype nevem. De az email címeimmel nem jelentkezhetek már be a Microsoft hoz se a Skype nevemmel mert nem létezik már szerintük, csak az újjal enged be lépni.
2020. ápr. 30. 20:40
 8/11 A kérdező kommentje:
Facebookon is szokott lenni ilyen ha rá megyek az ismerőseimre de nem tudok rá menni a profiljára mert törölte de ismerőseim között meg maradt, de itt Skype-on meg tudott írni unokaöcsém a régi Skype-ra.
2020. ápr. 30. 20:49
 9/11 Mr. V. ***** válasza:

Ha tudott írni, akkor meg is tudja nézni a felhasználónevet, amiről beszéltem.

Azzal kell a recovery-t elindítani és nem mailcímekkel.

2020. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Meg nézte, de igy sem enged be hibás nem létezik.
2020. máj. 4. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!