Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ugrik fel a processzor...

Miért ugrik fel a processzor terhelése és lassul le a laptopom ha akkut rakok bele?

Figyelt kérdés
Ilyenkor teljesen használhatatlan a laptop, szaggat az egér kurzor, lassú az egész.

2020. ápr. 30. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

úgy érted CSAK akkuval? töltő nincs rajta?

ha igen, akkor a proci teljesítményét vissaveszi, hogy ne szívja le az akkut hamar és emiatt lassul be

mondjuk ennyire nem kellene neki, úgyhogy utána kellene nézned, hogy melyik program terheli le.

2020. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha a töltő rajta van és rá dugom az akkut már a processzor fel ugrik 98%-ra, töltőtől függetlenül. Állítgattam már az energia takarékosságot is, néztem semmi nem terheli a processzort. Tuti az akku a ludas. Csak nem értem hogy miért.
2020. máj. 1. 07:45
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hat hibas es orulhetsz ha az akku es nem alaplap, egy akku nem tul draga utangyartottan persze ki kell probalni elobb vele


max proceszor % hasznalat 100 on van ha toltorol ha akkurol megy es akkor is ilyen?


adapter is lehet hibas, azt is csere probaval tudod meg

2020. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha az akku be van dugva, akár be van dugva mellé a töltő akár nem, akkor is lassú. De csak ha a töltő van bedugva akkor működik rendesen.
2020. máj. 5. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!