Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook moderátorai miért...

A facebook moderátorai miért ilyen logikátlanul kezelik a dolgokat?

Figyelt kérdés

Kaptam egy hét tiltást, mert egy kommentárban leírtam, hogy sz*r, és hogy ez sérti a közösségi alapelveket.

Míg mások egy sort végigkáromkodnak, és most találtam olyan videót,ahol az apa veri a lányát, vagy fejbelőnek valakit.

Az ilyenek meg simán fennmaradnak...

Hol van ebbe a logika? Holott elvileg vizsgálják a jelentéseket.



2020. máj. 1. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek valójában nem is emberek, hanem robotok. Felkel, mosakszik, munkába megy, moderál, hazamegy, lefekszik. Felkel, mosakszik, munkába megy, moderál, hazamegy, lefekszik, stb. Hangyaélet. Gondolod, ha dolgozó hangyaszintnél magasabban lennének, akkor Facebook moderátorok lennének, és nem mondjuk a cég vezetői (hangyakirálynő)?
2020. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A moderáláls bejelentések alapján megy, valószínűleg sok a haragosod, aki bejelentette a kommentedet, a moderátorok meg sokat nem gondolkoznak, hanem tiltanak.
2020. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?


Lassan harmadik éve szitkozódom, néha olyan stílusban hogy egy qrva is belevörösödne, de még csak arról sem tudtam hogy le szoktak tiltani bárkit is! XD


Eddig a legkomolyabb következmény annyi volt, hogy belépéskor kaptam egy szöveges figyelmeztetést a moderátortól.


Bár én a "politika" rovatban szoktam legtöbbet időzni!

2020. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

#3 vagyok:


Bár függhet attól is, hogy milyen pártállású vagy!


A DK csoportokban például szinte minden megengedett, de a kormány-közeliekben a legkisebbel is kihúzhatod a gyufát!

2020. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!