Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Playerup.com mennyire megbízha...

Petya3343 kérdése:

Playerup.com mennyire megbízható? Player2Player Account Marketplace.

Figyelt kérdés

Eladnám nem használt Steam accountomat, feltettem a hírdetést, és most elbizonytalandotam mennyire lehet biztonságos az oldal. Most találtam rá és nem akarom elbukni a fiókom.


Valaki használta már? Mennyire volt egyszerű vagy épp nem a "trade"? Kérnek jutalékot az árból, ha igen mennyit?


[link]



#Steam #playerup.com #player2player
2020. máj. 1. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik a dolog, hogy steam accounttal kereskedni tilos, és ezért szépen letilthatják a fiókodat mindennel együtt. Akkor aztán pénzed meg fiókod se lesz.

A másik, hogy ez a playerup nevű oldal nálam konkrétan döglődik, háromszor kell újratölteni az oldalt, hogy bejöjjön. Én egy ilyen "kategóriájú" oldalon biztosan nem kereskednék, de te tudod.

2020. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A válaszod első részével tisztában vagyok, és ennek tudatában kínálom eladásra.


Igen most, hogy mondod nálam is lassan tölt illetve, mintha nem lenne minden rendben az oldallal.


Még megvárok egy olyan kommentet, aki valóban használta és el is adott ott valamit. Ha ilyen nem lesz akkor megtartom a fiókot.

2020. máj. 1. 23:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak vettem ott kétszer Spotify prémium fiókot (családi megosztás), 2.5$, és 1 éves garanciát vállal a srác. Egyszer volt gond vele kb 2 hónap után, írtam neki Discordon, és hamar megoldotta, küldött új meghívót, azóta már közel 1 év eltelt és még mindig megy.

Illetve már másnak is ajánlottam, ők szimplán PayPal-on küldték neki a pénzt, mert sok pozitív értékelése van, és megbízható, tehát nem igen volt szükség közvetítőre (middleman).

Én közvetítővel vettem először, úgy beletelt vagy 2-3 nap amíg jóváhagyták, szóval jóval lassabb, de az még mindig biztosabb.

2020. máj. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!