Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore letöltésmegvonás prémium...

Ncore letöltésmegvonás prémiummal kiváltható?

Figyelt kérdés
Ha veszek prémiumot, akkor a seed kötelezett torrentek listája lenullázódik és egyből tölthetek le újra?
2020. máj. 4. 15:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A havi fix korlátokhoz kötött hit'n'run szabály felfüggesztése

Nincs kötelező aktivitás az oldalon

Nincs korlátozás az oldal használatánál

Nincs inaktivitás miatti törlés


Ezt írja. Az oké hogy ha megveszem nincs kötelező aktivitás onnantól, de visszamenőleg amiért kaptam a büntetést azt is feloldja?

2020. máj. 4. 15:40
 2/11 anonim ***** válasza:
A szabályzatban le van írva. Én is napokban kaptam 3 nap megvonást, de inkább kivárom, mintsem hogy fizessek.
2020. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Viszont arra is gondolj, hogy ha mindenki fizetne és seedmentességet kapna, akkor te honnan töltenél le, ha senki nem seedelne? Ez az egésznek a lényege, letöltesz valamit, amit majd másoknak vissza is kell adnod. Így működik a torrentezés.
2020. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze ezt értem, tanultam is a hibámból és mostantól sokkal jobban figyelek erre, csak kéne használnom addig is. Tehát ha veszek prémiumot, akkor visszamenőleg törli az addigi kötelezettségeimet és onnantól számítva még addig ameddig tartó prémiumot vettem?
2020. máj. 4. 15:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnálattal értesítünk, hogy mostantól 30 napon keresztül letöltésmegvonásban részesülsz, mivel meghaladtad a rangodnak megfelelően engedélyezett hit'n'run mennyiséget.



Amennyiben a következő hónapban sem teljesíted a visszaosztási kötelezettségedet, úgy a letöltési jogod végleg megvonjuk.


A szankció prémium előfizetéssel feloldható! Kattints ide és nézd meg a megújult prémium csomagunkat.


Tehát prémium előfizetőként a következő napban is letölthetsz az oldalról, viszont ebben az esetben is megjegyzésre kerül, hogy volt már hit'n'run-os hónapod!


IDE kattintva ez a box eltűnik, s a továbbiakban nem lesz elérhető!


Ezt írja, nem? Benne van, hogyha veszel prémiumot, akkor a szankció feloldható.

Ergo egyből tudsz letölteni, de ugyanúgy megjegyzik, hogy volt már 30 nap letöltés megvonásos hónapod. Ha azt is el akarod törölni, hit'n run felező prémiumot kell venned:)

2020. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De az mit takar hogy megjegyzi, azt nem értem teljesen? Annak mi lesz a következménye?

És a prémiummal az eddigi seed kötelezett torrentjeim is törlődnek a listából, és csak akkor lesz újra seed kötelezett torrentem, ha lejár a prémium?

2020. máj. 7. 11:41
 7/11 anonim ***** válasza:

30 napos letöltés megvonást kaptál. Jelen esetben meg kellene várnod, hogy leteljen a 30 nap, addig nem tudsz letölteni.

Ha megveszed a prémiumot a prémium beváltásával "lejár" a 30 napos megvonás (ergo mintha letöltötted volna a 30 napot, és nem kell tovább várnod). Vagyis letölteni fogsz tudni, de az oldal megjegyezte, hogy már kaptál 30 napos letöltés megvonást (mert S prémiummal nem eltörölted, csak felgyorsítottad a folyamatot). Amíg van prémiumod, nem kell a seedeléssel törődnöd. Viszont ha lejár, és megint túlléped a hit'n runod, végleges letöltés megvonásban részesülsz (ami szintén kiváltható prémiummal, de akkor már csak akkor fogsz tudni tölteni, ha veszel prémiumot).

2020. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Akkor lehet érdemesebb lenne szerezni egy új meghívót, lehet hogy tudnék. Abból nem lehet baj, ha törlök egy felhasználót ami büntetés alatt van és utána ugyanonnan regisztrálok egy újat? Ebből lehet baj? Persze minden eddigi torrentet kitörölnék a kliensből, törölném a régi felhasználót és csak utána regisztrálnék egy újat. Akkor azzal egyből tiszta lappal indulnék?
2020. máj. 7. 11:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Kicsit kockázatos, de elméletileg lehetséges.

Talán egyszerűbb lenne olyan prémiumot venned, ami hit'n run felező. Akkor meg tudod tartani a régit, és nem veszik el a feltöltésed/pontjaid:)

2020. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mostanában terveztem újrarakni a Windowst is a gépemen, szóval lehet azt megcsinálom most és akkor úgy már egyáltalán nem kockázatos nem?
2020. máj. 7. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!