Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok már meglévő...

Hogyan tudok már meglévő gmailhez mégegy gmail fiókot létrehozni?

Figyelt kérdés
Tehàt azt szeretném hogy belépve a gmailembe 2 fiók legyen. Rákerestem természetesen a googlen. De nekem mast ad ki. Bejelentkezve a profilomra rámentem, és ott csak olyan opció van hogy fiók hozzáadása, majd felsorolja hogy yahoo stb. De én nem meglévöt szeretnék hozzáadni hanem egy teljesen újat csinálni hozzá.
2020. máj. 6. 11:11
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

1. Készítesz egy teljesen újat.

2. A teljesen új esetében felveszed másodlagos címként a régit, esetleg átirányítást is kérsz.

3. A régibe érkező kódot vagy beírod az újba, ahol erre vár, vagy a benne levő linkre kattintasz.

4. A régiben felveszed másodlagos címként az újat és esetleg átirányítást is kérsz.

5. Az újban rákattintasz a linkre, vagy beírod a régibe kézzel a kódot, ahol várja.

Így a 2 fiók össze van kötve, ha a levelek átirányítottak, akár a régi fiókban olvasva az újba érkezett levelet, úgy is válaszolhatsz rá, mintha az új válaszolna... bár ezt én nem használtam még soha, mert a magán és az üzleti levelezésem nem jó, ha keveredik.

2020. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!