Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A saját videót nem adja ki a...

A saját videót nem adja ki a kereső?

Figyelt kérdés
Egy órával ezelőtt feltöltöttem életem első YouTube videóját, és kíváncsiságból bírtam a teljes címet, és az enyémet nem találom közülük. Pedig nyilvános a videó, nem "privát" , meg nem is "nem listázott"
2020. máj. 8. 08:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Bírtam = Beírtam
2020. máj. 8. 08:31
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Mert a kereső számára fontosabb a megtekintés, mint a cím, így inkább hasonló című videókat dob ki nagyobb megtekintéssel.
2020. máj. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van 1000 másik olyan videó, a tiéd nagyon hátul lesz, mert előre a nézett csatornákat sorolja. A megfelelő kulcsszavak megadásával meg tudsz jelenni mások ajánlójában, ha az illető sok olyan videót néz, amiben az adott kulcsszó benne van. Erre érdemes rámenni, mert innen fog bejönni igazán sok néző, nem a keresőből. Persze ha már lett egy kis nézettsége a csatornának, azt úgy a legkönnyebb elérni, hogy oszd meg a videód ismerősökkel.
2020. máj. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!