Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MEGA Film feltöltés szinkron...

MEGA Film feltöltés szinkron probléma?

Figyelt kérdés
Feltöltöttem a MEGA fiókomra néhány Family Guy részt, viszont van egy olyan problémám, hogy ha telefonos appon keresztül kezdem el nézni akkor angolul meg felirattal. pedig az eredeti verzió amit feltöltöttem az magyar. Sőt ha letöltöm a feltöltöttet akkor is magyar. Csak akkor angol ha "online" nézem. Hogy lehetne ezt megoldani?

2020. máj. 9. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megfelelő célszoftvert használsz, mert a MEGA abszolút nem erre való.
2020. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mármint mire? Eddig nem igazán volt vele gond. Csupán arra szoktam használni, hogy lefekvéskor berakok egy FG részt a telómról (a MEGA alkalmazással), hogy ne kelljen az egész Laptopot odavinni. Eddig ment is mindig.

De ha van erre jobb ötleted akkor szívesen meghallgatom mert így annyira nem jó perpillanat :D

2020. máj. 9. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak kifejezetten erre csinált programok, úgynevezett médiaszerverek.

Én Serviio-t használok már jó ideje, akárhol elérem ha akarom, és nincs gondom vele. 4K-s 80GB-os filmet is akadás mentesen nézem a TV-n, mobilon.

2020. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!