Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi a legnagyobb streaketek...

Mennyi a legnagyobb streaketek snapchaten?

Figyelt kérdés
Nekem 1003 a rekord es kivancsi vagyok hogy van e valaki akinek megtobb

2020. máj. 11. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Miben mérik a Streaket? Napokban vagy üzenetváltás számában? Mi számít bele? Csak képváltás? Már bocs ha így visszakérdezek, de akinek fogalma sincs, legyen már valami rálátása, hogy mennyit "ér" egy ilyen dolog, amire a péniszméregetés megy.
2020. máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha ket ember minden nap megszakítás nélkül kuld egymasnak kepet akkor elkezdi szamolni a snapchat a napokat es odairja az illető neve mellé a napok számát. Tehát én 1003 napja minden nap kolcsonosen kuldok minimum egy képet egy barátomnak.
2020. máj. 11. 17:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Akinek fogalma sincs az valószínűleg nem streakel szoval a kérdés nem igazán hozzá szegődött😂 de remélem így már az is érti miről van szó
2020. máj. 11. 17:37
 4/7 anonim válasza:
Azt hiszem Selena Gomez meg nem tudom még kivel van a világ legtöbb streakje (de Selenában sem vagyok annyira biztos) viszont amikor én azt a hírt hallottam akkor 17.000 + streak.
2020. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Uristen az lehetetlen 😂 17k napja még nem is volt snapchat
2020. máj. 21. 14:11
 6/7 anonim válasza:
nem tudom de viszonylag nagy szám volt
2020. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a legtöbb most 422
2022. júl. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!