Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetes munka?

Internetes munka?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan internetes munka, ami ténylegesen fizet, és nem kell hozzá végzettség. Nem azt mondom, hogy olyan ami egyik napról a másikra, már hozza is a pénzt, mert tudom ilyen nincs. Nem vagyok lusta tanulni sem érte, de papír ne kelljen hozzá.

Olyanok válaszát várom, akik ilyen 'otthoni' munkakörben vannak, tehát van tapasztalatuk és tudják miről beszélnek.



2020. máj. 11. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Social media influencer
2020. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

20 éve kezdtem internetes programozást tanulni, 15 éve dolgozom benne, és közben megsokszoroztam a felszedett tudást.

De iskola végzettségem a mai napig nincs róla, szóval lehet úgy interneten pénzt keresni, hogy nincs papírod róla.


A másik lehetőség, amit az előbbi is írt, ezt úgy képzeld el, hogy van egy népszerű blog / vblog oldalad, amit rengetegen látogatnak, és sok emberhez jut el. És lényegében, adott tematikában szereplő cégek megkeresnek, hogy reklámozd őket, úgy hogy bele szövöd, hogy XY márkájú terméket használod, amit X boltban vettél...


A 3. ami már a legalitás határát súrolja, olykor át is lépi, azaz MLM és társai, amikor nem a termék, hanem az üzlet model, hálózat építésre mennek, és az keres aki a piramis csúcsához közel van, és arcátlanul tud hazudni, másokat lenyúlni.

2020. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tuyu70 válasza:
Minden munkában a piramis tetején lévők kapják a legjobb pénzt nem? Egyház, kormány, bank, bármelyik gyár stb... gondolod ezek is MLM cégek???
2020. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!