Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintem nagyon szar lett a...

Szerintem nagyon szar lett a "Gyakori" új gúnyája. Szerintetek ?

Figyelt kérdés
Valahogy nem szeretek már bejönni, annyira egybefolyik minden. Értem én, hogy próbáltak kedvezni a mobilos netezőknek, de szerintem ez nem sikerült.
2020. máj. 14. 00:25
A kérdező szavazást indított:
Állati jó lett.
A cukrozott eper jobb.
Nagyon közepes
Éppen csak hogy elviselhető, na megyek a slozira.
Utálom, inkább citromba harapok.
22 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Mire kiírtam ezt a kérdést , majd beleőszültem. A szavazásnál kitöltendő űrlap abszolút nem működik jól, oltári lassú.
2020. máj. 14. 00:28
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Már szinte vártam, hogy valaki megkérdezze, mert én se szeretem. De már kezdem egyre jobban megszokni, majd te is meg fogod szerintem.
2020. máj. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha ránézek egy nőre, akkor azt szeretem, ha azonnal tetszik, és nem kell arra várnom, hogy majd megszokom.

Annak idején mikor először léptem be az "ősoldalra" azonnal szimpatikus volt a pofija. Menet közben csak két ráncfelvarrás kellett volna neki.

- Ha a moderátor törölt egy választ, akkor ezt jelezni kellett volna. (Remélem sikerült kivitelezni)

- Válasz írás közben, az összes előtte levő kommentet látni kellett volna. (Ezt most jól megoldották, köszönjük)

2020. máj. 14. 00:45
 4/5 belapus ***** válasza:
100%

Valahol a "Nagyon közepes" és az"Állati jó lett" között.

A megszokás azért nagy úr.Eddig - szinte - csukott szemmel is tudtad, mit hol találsz, hova kell kattintani.Ez most változott, újra kell tanulni.Új kategóriákat, új funkciókat lehet választani.

Több panasz olvastam, hogy telefonon nem jobb, de ezt nem tudom véleményezni.Nekem egy picivel lehetne szürkébb színű a háttér.

2020. máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már megkérdezték ezt vagy 50-en biztos...de amúgy nekem se tetszik ez a "design"
2020. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!