Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell kikapcsolni az...

Hogy kell kikapcsolni az értesítéseket a Google Chrom-ban?

Figyelt kérdés

Sorozatbaráton szoktam sorozatozni és általában ki szokott jönni egy oldal, ahol rá kell menni arra, hogy “skip ad” és akkor dob át a sorozat linkjéhez. Nade, mostanság, vagyis az utóbbi 1 hétben egy másik oldalra dobott át, ahol azt írta, hogy menjek rá az engedélyezésre, csak akkor tudom megtekinteni a filmet. Persze először nem mentem rá, sőt még másodszorra se, de egy hétnyi sz@ rakodás után meguntam és én hülye belementem, rányomtam az engedélyezésre. Persze nem dobta ki a linket, tovább kellett szenvednem vele. Akkor még nem történt semmi, de azóta, ha megnyitom a Googlet folyton kijönnek alul ilyen idegesítő hirdetések. Most pl.: “ 18+ online game! Know how to get access to Beta Test”. És nem elég ha bezárom, ilyenkor újra is kell indítanom a gépet, mert akkor is jönnek ezek ha bezártam a Googlet és pl. a Wordot használom épp. Odáig jutottam, hogy most az Explorert használom… régebben is eljátszottam egy hasonlót, akkor egy memes oldalnak az értesítéseit kapcsoltam be, és jelezték minden egyes posztukat, de azt akkor tök könnyen offoltam.

Tudnátok segíteni, hogy esetleg hol kapcsoljam ki ezeket az értesítéseket a Google Chromeon bellül?



2020. máj. 14. 19:37
 1/2 anonim válasza:
100%
Beállítások-webhelybeállítások-értesítések-ott fogsz látni az engedélyezés alatt mondjuk youtube,facebook,gogle stb linkeket,ami gyanús és nem számodra nem ismerős,pl ami írtál online game,azt távolítsd el,és megszűnik a probléma.Egyébként használj,adblock plus,ublock origin,puremotion és universal bypass bővítményeket és megszűnik minden reklám és az adfly is,rögtön a videóhoz jutsz.
2020. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors és pontos válaszod! Természetesen ment a zöld kis kéz helyett, a zöld pipa! Azonnal el is tűntek azok az idegesítő cuccok. Nagyon köszi❤️
2020. máj. 14. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!