Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore hitnrun kérdés?

Ncore hitnrun kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Új vagyok az ncoreon, azt tudom már hogy a hitnrun torrent az amit kitörlök pl egyből letöltés után és nem seedelem vissza. Havonta 5 ilyen lehetőségem van azt írja. De ennek nincs semmi következménye, semmi büntetőpont vagy ilyesmi? Tehát ha pl. 10 dolgot letöltök, 5-öt kitörlök egyből és csak 5-öt hagyok bent a kliensbe seedre, akkor ezzel teljesen szabályos vagyok?

2020. máj. 15. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, attól megengedő a szabály hogy nem tartozik hozzá büntetés. Havonta a rangodnak megfelelő mennyiségű torrentet nem vagy köteles visszatölteni, és nem lesz következménye sem.
2020. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Most olvasom, hogy aki meghívott az látja hogy miket töltök le. Minden elmúlt időszakban futtatott torrentet lát, vagy csak amik a kliensembe vannak?

2020. máj. 15. 16:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve az email címem nyilvános valakinek? A beállításokban nem találok opciót email cím elrejtésére.. Akkor azt mindenki láthatja? Vagy csak a meghívóm?
2020. máj. 15. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak azt látja, amit jelenleg letöltesz/seedelsz.

Email címet senki sem látja rajtad kívül:)

2020. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!