Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma?

CstYG kérdése:

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Három napja, egyszer csak az történt, hogy a feltöltési sebességem megadta magát... A letöltési sebességem ugyan úgy 70mbp/s, tehát azzal nincs probléma. Ami folyton ugrál az a pingem, és a feltöltési sebességem, ugyanis a feltöltés nem éri el a 0.3mbp/s-t... Próbáltam minde féle megoldást az internetőrl, de egyik se sikerült. Próbáltam drivert újratelepíteni, hálózati kártyát cserélni, újratelepíteni a gépet, switchet cserélni, stb. Egyik se sikerült. Valakinek valami ötlet?

#internet #ethernet #ping probléma #felöltési sebesség #rossz feltöltés
2020. máj. 16. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged, telefonról csatlakozz rá a routerre, merj egyet úgyis. Ha a telefonon hasonló eredményt kapsz, akkor a routerrel kell valamit kezdeni. Szerintem indítsd újra a routered is. Ha ezek sem segítenének, hívd fel a szolgáltatot, és meseld el nekik mi történt. Garantaltan fognak tudni segíteni, ha náluk van a probléma. Egyébként ki a szolgáltatód?
2020. máj. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Telefonon, usb-s megosztáson keresztül nincs probléma. Mindent újraindítottam, tehát csak a gépemmel van probléma. Minden más eszközön jó az internet a lakásban. A szolgáltató az pedig az édesapám, mivel sajá cége van. Ő sem tudta megoldani, mert nem az internettel van a probléma, hanem a gépemmel, de nem jövünk rá, hogy mi.
2020. máj. 18. 11:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a lan kábeled, ha kábellel van összekötve, vagy a lan kábel két vége lehet be oxidálódott, gyakori probléma.
2020. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam más géppel ugyanazt a lan kábelt, és akkor működött...
2020. máj. 23. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Telepítsd ujra akkor a gépedet..
2020. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam, nem segített rajta.
2020. máj. 28. 19:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Bios resi?
2020. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam, és az se oldotta meg.
2020. jún. 3. 21:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Waow.. Sztem akkor 2 megoldas lehet. 1-nézd meg a routert nincs e fixalva a sebesseged//2. alaplap csere..Lehet az alaplapnak van valami baja. Ha mas gépben ugyanaz a hálózati kártya működik, az alaplap a hibás
2020. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!