Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működik az nCore?

Hogyan működik az nCore?

Figyelt kérdés

Nekem nincs nCore-on, de szeretnék megtudni pár dolgot róla.


Pl.:

Milyen minőségben vannak fenn a filmek, sorozatok?

Van olyan torrent, amit nem lehet letölteni mert nem seedeli senki?

Tudják ellenőrizni, seedeled-e amit letöltöttél?

Hogy működik a meghívóküldés?



Ezek csak példák, bármilyen információ érdekel róla.



2020. máj. 18. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sorrendben válaszolok.


A legtöbb, de inkább az újabbak 480p, 720p, meg 1080p, 4k is akad néha. A régebbiekből előfordul, hogy csak 480p.

Igen, sajnos néha én is bele futok, olyankor ha nagyon érdekel, neten kell megnézni a filmet, vagy adott fájlra máshol keresni.

Igen, ellenőrzik, és érdemes betartani, mert a letöltési jogot megvonhatják, ha többször előfordul, akkor ki is vághatnak az oldalról.

Az úgy működik, hogy adott pontodnak meg kell lennie és prémium tagnak kell lenned, amit mostanság kb. 800ft-ért egy időre meg lehet venni.

2020. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 kiegészítelek:

Nem kell prémium tagnak lenni a meghívóküldéshez, elég ha Elite rangod van (vagy attól magasabb).

Jelenleg 2000 pontért lehet így küldeni. Elite rangot meg nem olyan nehéz összehozni.


Mozis hangú filmek nincsenek (szerencsére). Tehát csak akkor kerül fel tartalom, ha az már valamilyen hivatalos verzióban megjelent.


A seed-et pedig ellenőrzik igen. Náluk más a rendszer, sima tag ranggal azt hiszem 10 esetben "léphetsz le" visszatöltés nélkül.


Idézet az ncore wiki-ből:

"Minden olyan torrentre, amelyből minimum 5%, vagy minimum 200 MB le lett töltve (amelyik korábban elérésre került), seed kötelezettséget ró ki a rendszer. Ezt a kötelezettséget alapvetően két féle módon lehet teljesíteni:

• Visszatöltött adatmennyiséggel (1.0-s arány)

• Seedben töltött idővel (minimum 48 óra a torrent méretétől függően)


A visszatöltendő mennyiség megegyezik az adott torrentből letöltött adatmennyiséggel, tehát az 1.0-s torrentenkénti arány elérése a cél. A minimum seedidő 48 óra, amihez még hozzáadódik a letöltött adatmennyiség GB-ban számolt méretének 0.4-szerese órában, illetve az imént említett torrentenkénti aránnyal dinamikusan csökken."


Szóval nem nagy kunszt teljesíteni... (persze ehhez az kell, hogy ne csak mindig letöltsd, majd rögtön bezárd a torrent klienst)

2020. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Minek torrentezni,amikor megfizethető áron magyar viszonylatban ,nagyon jó minőségben lehet nézni?

Főleg Netflix,mert ott egyre több a 4K tartalom.

2020. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Akkor sorolom:

- sokszor szinkron hiánya (bár kezdik pótolni). Igen, én jobb szeretem szinkronosan.

- KODI-hoz nincs app (HBO GO régen ment, most az sem) hivatalosan sem a netflix, sem az hbo nem támogatja.

- X db streaming előfizetés kell fenntartani (kisebbik baj) mégsem tudom egy katalógusba rendezni ami érdekel

- Régebbi (de jó) filmek és sorozatok nem érhetőek el, csak a friss és többnyire saját gyártású tartalmak


Van mindenféle előfizetésem, de ennek ellenére többnyire inkább letöltöm azt is ami elérhető a kínálatában. (Tulajdonképpen mindegy, mert fizettem is érte.) Viszont így sokkal kényelmesebb, mert a raspberry-n futó KODI felolvassa a torrent szerver NFS csatolásairól a filmeket és sorozatokat és tabletről tudom válogatni/irányítani a médiacentert. Minden egy helyen....

Majd ha kiadnak plugint KODI-hoz akkor ismét használni fogom, de míg hivatalosan nem támogatott, addig az androidos appjukat kenjék a hajukra... nem mobilon akarom nézni.


Amúgy nem csak filmek és sorozatok vannak egy torrent oldalon. Könyvek, programok, oktatóanyagok... (meg aki játszik annak játék is) bár arra tényleg inkább valami gamepass-os megoldás jobb.

2020. máj. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!