Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy Google...

Miért van az, hogy Google Classroom-ban leadtam egy felatadot, a tanárnő meg is köszönte privát megjegyzés formájában, az osztálychatbe meg is írta, hogy mindenkitől megkapta, de mégis azt írja mellette, hogy "Hiányzik"?

Figyelt kérdés

Az elküldött képek ott vannak, de nincsenek elküldve. Olyanok, mint mikor már fel vannak töltve, de még nincsenek leadva.


Ez eddig 2 tantárgynál fordult elő, az egyiknél az összes feladatnál.



Illetve még egy kérdés: ha megint rányomok a "Leadás"-ra, akkor azt kijelzi-e a tanárnak?


2020. máj. 18. 20:41
 1/3 anonim válasza:
100%
Általában ez akkor fordul elő ha a tanár saját hibájából kiosztás helyett visszaküldi a feladatot. Ezt a lehetőséget alap helyzetben arra találták ki ha a diákkal újra megakartatják csinálni a munkát valamilyen okból, ennek ellenére rengetek tanár rosszul használja. Küldd vissza neki, és írd le neki a problémádat üzenetben és ha észreveszi, hogy rosszul csinálja kifogja javítani a hibáját.
2020. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Visszaküldtem, s írtam is.


Amúgy most mindegyiknél azt írja, hogy "Késedelmesen leadva".


Ez azt jelenti, hogy ha a tanár visszaküldi, majd én a határidő után újra elküldöm, a tanár simán mondhatná azt, hogy késve küldtem a tételt? Vagy ha visszaküldi én meg nem küldöm vissza, az olyan, mintha nem is küldtem volna el?

2020. máj. 19. 18:36
 3/3 anonim válasza:
Pontosan, de ne foglalkozz vele. Biztosan belátja majd a tanár, hogy a saját hibája.
2020. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!