Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren vannak olyan...

Messengeren vannak olyan emberek, akik nem ismerőseim, csak beszéltem velük párszor. Hogy tudom eltűntetni a chat fejüket?

Figyelt kérdés

A zölden bekarikázott emberek közt vannak. Állandóan ott van. Hogy tűntessem el? Emiatt tiltani nem akarok.

Kép linkje: [link]



2020. máj. 19. 14:50
 1/4 anonim válasza:
Esetleg töröld ki vagy archiváld:)
2020. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A teljes beszélgetés törölve van, illetve van aki archiválva. Még is ez van
2020. máj. 23. 09:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Történetet nem tudsz eltűntetni, az mindig ott van. Csak az változó, hogy kiket sorol előre, de abban is van relevancia (esetedben az, hogy te beszéltél velük). Nekem is most úgy sorolja előre egy ember megosztott történetét, hogy én soha nem néztem előtte nem hogy az övét, senkiét sem, mindezt meg azért teszi, mert ezzel az emberrel újabban gyakran beszélgetek online (is).

A chat-eket meg egyszerű törölni, csak elhúzod balra, rányomsz a törlés ikonra, megerősíted és kész.

2020. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneket letiltottam, de azt vettem észre, hogy az új verzióban most ugyanúgy ott vannak, mint "kapcsolat". Marha idegesítő...
2020. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!