Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg lehet ingyen IPTV-t...

Tényleg lehet ingyen IPTV-t nézni?

Figyelt kérdés
Találtam az interneten egy linket amit tartalmazza az összes csatornát. A csatornák működnek rendesen. Azt szeretném kérdezni, hogy ha én ezeket nézem akkor nem büntetnek meg? Vagy nem lesz ebből problémám?

2020. máj. 20. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

melyik oldal?

ez? [link]

nagyon sok adónak van online stremja.

én az ATV-ot online szoktam nézni, de van az M1-nek is, meg a parlamentnek is :D

én kimásolgattam a streamek linkejit és beraktam a táblagép, meg a telefonon futó VLC appba és ott is tudom nézni, nem kell böngésző

de akár az asztali VLC-ben is le lehet játszani

2020. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
[link] erről az oldalról töltöttem le a listát. Minden tv csatorna működik.
2020. máj. 20. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

jah ugyanazok a linkek vannak benne amit én is írtam - csak több :D

simán lehet nézni

2020. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Akkor nem kell VPN-t használni.
2020. máj. 20. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nézni, és egyelőre még egy sima weboldal meglátogatásáért nem fognak akkor sem szankcionálni, ha az nem teljesen "tiszta".

Bár technikailag ez nem IPTV, hanem stream. Attól, hogy interneten jön, és tévéadás, még nem szükségszerűen lesz IPTV. :) De ez részletkérdés...

2020. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :) A lényeg hogy nézhető!
2020. máj. 20. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!