Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet bekötése mennyibe...

Internet bekötése mennyibe kerül mindennel együtt? (digi)

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

Inkább érdeklődj a Flip-nél, hogy nálad be tudják -e kötni?


Náluk ingyenes, havi 4000 Ft, és nincs hűségidő. A routert és a set-up boxot csak kölcsönbe kapod. Ha bedöglenek, ingyen és azonnal (24 óra) cserélik.

141 TV csatorna.

2020. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ingyen bekötik.

És ingyen adnak routert is.

Legközelebb csak a havi díjat kell fizetni. :)

2020. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

#1 A diginél meg nincs settopbox.

Azt az IPTV-s szutykot nem tudom miért ajánlja bárki is. Miért jó egy plusz doboz, plusz távirányító, stb...? Ráadásul a routert is nehéz sajátra cserélni (a szolgáltatóéval mindig csak a baj van, pl ha be akarsz állítani normálisan mondjuk egy DVR-t amit el akarsz érni kívülről), a sima 20eFt-os SOHO meghülyül a multicasttól még firmware csere estén is, pedig ddwrt-vel használtam és külön vlan-ba raktam...


Szóval a Flip-et 2 embernek ajánlom: aki facebookozik és szereti ha van egy tetülassú doboz amit külön távirányítóval nyomkodhat, meg az ellenségemnek! :D 7 hónapig használtam, mikor a barátainknál laktunk és jó tapasztalatom nincs vele azontúl hogy olcsó.

2020. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
A Telekomot és minden hozzá kapcsolódó szolgáltatót (így a Flipet is) kerülni kell, mint a leprát.
2020. máj. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#1, #3-nak:


Hát ez a digi kész bexarás! XD


PÉCS! egy eléggé frekventált helyén lakom, és ki akartam próbálni hogy mennyibe kerülne ha megrendelném!


Tessék, az oldal válasza:

[link]


AZ ÖN CÍMÉN INTERNET SZOLGÁLTATÁSUNK NEM ELÉRHETŐ


Ezek hányadik évszázadban élnek?! XDXDXD


Ez már 10 éve is röhögni való lett volna. Flip van, digi nincs. Qrva jó!


Most már értem, hogy miért látok a függőfolyósókon itt-ott parabolát. XD

2020. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak UPC van. A Digi nem érhető el mindenhol. Az utca túl oldalán van amúgy, csak a mi házunkban nincs. Ez ilyen sajnos. De a Flip-nél a UPC is sokkal jobb.
2020. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#5 - ez előfordul, különösen frekventált helyeken, ami általában valami kertvárosi környezet, ahová elég drága optikát húzni, és nincs annyi előfizető, ami miatt neki ez megérné.
2020. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#5, #7-nek:


A flipnek megéri? Az is optikai.

2020. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És mennyi idő alatt jönnek ki, ha megrendelem?
2020. máj. 22. 21:00
 10/14 anonim ***** válasza:
A Flip-nek valószínűleg volt előtte ott hálózata, amire építhetett, mondjuk a régi T-s koax mellé "húzott a csőbe" optikát is. Persze hagyhatná, hogy ezen az infrastruktúrán más is szolgáltathasson, szoktak is ilyet, de nem minden esetben és nem mindenhol.
2020. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!