Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kehet az, hogy az ncore...

Hogy kehet az, hogy az ncore a leghíresebb torrent oldal, mégsem tudok meghívót szerezni?

Figyelt kérdés

de tényleg, karantén eleje óta próbálkozom, snapen sok ember van beaddolva, és körbeküldtem vsgy 800 embernek, hogy tudna-e szerezni, mégsem megy.

mármint gondolom régebben nem volt meghívóhoz kötve, és úgy lépett be sok ember, de ennyi idő alatt hogy nem vette át másik oldal a helyét (estone, stb)?



2020. máj. 24. 20:07
A kérdező szavazást indított:
nekem elég könnyen sikerült
hónapokig kérdezgettem embereket, csak utána
hónapokig kérdezgettem embereket, és még mindig nincs
37 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

az a probléma, hogy a meghívó felelős a meghívottjáért.

ezért sokan nem merik bevállílni az acc-uk elbukását valaki más miatt.....

2020. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Évekbe telik mire szerzel egyet, ha nincs ismerősöd aki azonnal meghívna. Nem is tudna, hiszen vagy fizetni kell neki érte vagy olyan feltételekhez kötik amit több év alatt tud csak teljesíteni ő is. És még ezután sem akar meghívni senki, mert félti a fiókját és hozzáférést, fél hogy valami hülyeséget csinálsz és kitiltanak, őt meg megbünteti az oldal érte. Vadidegennek ezért senki nem fog küldeni, mert fogalma sincs hogy kiért vállalja a meghívás felelősségét.


Mindig meghívóhoz volt kötve a bejutás, csak régen lazábbak voltak a feltételek. Az oldal pedig két másik egyesüléséből született, tehát nem a nulláról indult, hanem egy már meglévő felhasználói adatbázissal.

2020. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Nem egy nagy oldal, de itt is sok minden megtalálható. Ráadásul ugyanazok a torrentek, mint az Ncore-on, csak sokkal kevesebb. Most azt írja ki, hogy ingyenes regisztráció, tehát talán van remény.


[link]

2020. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ZTrackert otthagytam 4 éve. Már csak reklámból áll, ocsmány, és amúgy a tizede sincs fent annak, ami máshol fent van. Ami felkerül, az is később, és aztán seedelgess vagy tiltanak... Az nCore legalább haladt a korral a seed-szabályok terén.
2020. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Tudom milyen, de a semminél több. Csak javasoltam.
2020. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2%

Nem sokáig lesz ncore, folyamatosan csökken a torrentezők száma: [link]


A Netflix+ HBO MAX+ és a Disney+ kombóval kinyírja az Ncoret.

2020. máj. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Jó vicc lenne, ha a fizetős dolgok kinyírnák az ingyenes hozzáférést!


Az újság, a cikkek állandóan terelnek (lásd koronavírus). A statisztikák nem mondanak semmit, tudom hogyan működnek, mert én is töltöttem ki. A leírásban az van, hogy ha nincs megfelelő adat, akkor a megközelítő becslést alkalmazzuk! Ezek országos összeadása a statisztikai eredmény! Egy csökkenés nem jelenti feltétlenül a későbbi leállást.


Másrészt sokkal kisebb oldalak is vannak, mint az nCore és mégis működnek. Többször próbálták meg hivatalosan is leállítani és mégis itt vannak. Az oldalnak van fizetős része is, amit sokan használnak. Ez tartja fent az oldalt.


Egyik fent említett csatorna sem tudja azt nyújtani, amit az nCore. Egyiken sincsenek, vagy legalábbis szerintem nem sok helyen szinkronos dolgok. Olyan filmeket tudok megnézni, olyan változatban, ami soha nem fog felkerülni oda. Pl 3D-s, 50GB-os Blu-ray verziók extrákkal. Ezeken a csatornákon 1 filmből 1 változat érhető el, míg torrentből sokféle létezik.

2020. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbálkozz Facebookon torrentes csoportokban, sok ember van, aki küld, ha mutatsz nekik más oldalról statisztikát.
2020. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ha még aktuális: ncore.pw

Regisztráció nélkül, seed nélkül működő kereső ami az ncore-hoz van kötve. Amíg még működik...

2020. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
amúgy a kérdés után max. egy héttel szereztem meghívót, de köszi a válaszokat!
2020. aug. 17. 06:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!