Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok a Facebook Béta...

Mit gondoltok a Facebook Béta verziójának a design-járól?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hónapja kaptam értesítést (webes Facebook-on), hogy használatba vehetem az oldal bétáját.

Nekem személyesen nagyon tetszik, az eddigi véleményem szerint nagyon elavult volt és ideje volt már egy teljes frissítésnek.

Ti mit gondoltok róla?



2020. máj. 26. 16:39
A kérdező szavazást indított:
Imádom
Tetszik
Elmegy
Nem tetszik
Fúj
Egyik sem, úgyhogy kifejtem válaszban
16 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

2 napig teszteltem, de nem jött be egy kicsit sem. Az egész úgy néz ki, mint egy túlméretezett tablet alkalmazás. Borzalmas.


Igen, kellett volna már egy vérfrissítés, de ne így. Mindent addig egyszerűsítenek, míg sikerül 3 gombot megtartani, azt pedig a betűmérettel együtt felnagyítják úgy, hogy 8 méterről is olvasható legyen. Mint az index.hu. Az is katasztrófa....


Laptopon lehet elmegy, de próbáld ki egy 2560*1440-es 27"-os monitoron. Röhejes. :) Mint amikor a mobilod kijelzőjét megosztod a tévén...

2020. máj. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!