Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mostanában miért ilyen a...

Mostanában miért ilyen a legtöbb komment youtubeon, redditem, hogy ilyen kettőspontozós?

Figyelt kérdés

Például ezt láttam legutóbb:


"Tanár: Miért mevetsz? Hadd halljam!

Én: Semmi, semmi.

Az agyam:"


Nyílván így kontextusból kiragadva semmi értelme annak sem aminek amúgy esetleg az adott poszt/videó alatt lenne...


Mert amúgy értem, hogy ezek "viccesek", de pontosan mikor és miért terjedtek el ezek a kommentek? Vannak youtubeon videók, melyek alatt 90%-ban csak ezek vannak...


És nagyon sokszor a vége a kommentek az, ahogy az említett példában is szerepel, hogy a kettőspont után nem jön semmi, csak az üresség...


Meg van az a másik hasonló, ami állandóan úgy kezdődik, hogy:


"Senki:

Abszolút senki:" és aztán folytatódik valahogy...


Mikor terjedtek el ezek ennyire? Mert olyan mintha elaltattak volna és erre ébredtem volna, hogy már 10/9 hozzászólás ilyen.


És hát engeneg egy kicsit idegesít...



2020. máj. 26. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már jopár eve vannak ilyenek :D

Nem tudom, mikor unják már meg. (Tény, hogy vannak mesterien viccesek is amugy , amiken felnevetek, de amugy mar kicsit unalmas)

2020. máj. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én eddig csak pár ilyet láttam és azok közül sem érettem mindet. Volt amit pedig értettem de szimplán csak nem vicces.

Majd elmúlik ez is...

(de valamiért ilyen esetekben mindig eszembe jut a South Park-os Faith Hilling epizód)

2020. máj. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok van. Évek óta. Én szeretem, mert új, humoros szemszöget adnak a... ez esetben a videónak.
2020. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!