Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nyertél már gleam.io, gheed,...

Nyertél már gleam.io, gheed, stb nyereményjátékon, valamit?

Figyelt kérdés
Mit nyertél?
2020. máj. 27. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Soha semmit, se én se az ismerőseim.

Ez az egész az adatgyűjtésről szól, na meg hogy kövess be ezt meg azt, lájkolj, oszd meg stb.

Valószínűleg soha nem is fog rajta nyerni senki sem. Másrészt veszélyes is mert egy csomó személyes adat megosztásra "kényszerítenek" a nyeremény reményében.

Mondjuk én 100%-ban mindig kamu közösségi oldalakkal jelentkeztem be, és ahová Steam fiókkal is be kellett volna jelentkezni azt alapból ki is nyomtam.

2020. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozok vele hogy kiket követek. Semilyen komolyabb személyes adatot nem kért. Facebookról se tud leszedni még egy képet se rólam. Most jött egy üzenet hogy nyertem (nem tudom mit mert reflexböl kixeltem
2020. máj. 27. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!