Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Leblokkoltam (Adblock Plus-sal...

Leblokkoltam (Adblock Plus-sal) az oldalon egy reklámot, és így eltűnt a gyk fejtábla és a pontozók is :s mit csináljak?

Figyelt kérdés

tegnap csináltam,próbáltam újraindítani mindent,de semmi.


köszönöm a válaszokat,pontozok ha már tudok.


2010. júl. 30. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Az AdBlock plus beállításainál nézd meg, hogy mik az aktív szűrők! (Asszem zöld körrel jelöli.) Biztos valami banner a neve, onnan vedd ki a zöld jelzést, és ha minden igaz, menni fog!

Rem érthető voltam

2010. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ez a helyzet most,és továbbra is semmi változás :s


[link]

2010. júl. 30. 14:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Kattints rá az ABP piros ikonjára a jobb felső sarokban (nálam a keresősáv mellett van), az alul kijövő sávban keress valamit, ami úgy kezdődik, hogy: [link] , majd kivétel megadása az objektumhoz, itt válaszd ki [link] /* -t, majd szűrő hozzáadása, esetleg frissítsd utána az oldalt.

Esetleg ha nem jön be, az általad lefényképezett résznél a kivételekhez írd be ezt (szűrő hozzáadása..., majd ide írd): [link] /*

2010. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
elegem van letöröltem az egészet,nem lett jó..már tegnap óta ezzel b@*#@kodom,amúgy köszönöm szépen a segítséged!
2010. júl. 30. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox a böngésződ? Nekem is van benne Adblock Plus és NoScript is, de ilyen gondom nincs. Nem mindegy, melyik külső szűrőt töltöd le hozzá, elég egy angol, egy német, egy román, egy orosz és a magyar Ajnász.
2010. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: De béna vagy :) .


16:05

Fölösleges annyi szűrőt használni. Én Ajnasz nem karbantartott listáját használom, természetesen én módosítottam/bővítettem rajta, és így soha sehol nincs reklám :) .

2010. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na kösz :D
2010. júl. 30. 17:55
 8/9 A kérdező kommentje:
megoldottam :) eszközök,beállítások,tartalom,képek automatikus betöltése,kivételek :D
2010. júl. 30. 18:15
 9/9 anonim ***** válasza:
A mozgó-forgó akármilyen reklámokra jobb egérgomb és blokkolás. Ezekben bárki lehet.
2010. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!