Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Marketplace nem elérhető...

Marketplace nem elérhető számodra.Ezt írta nekem ma az alkalmazásban.Tegnap felraktam babaruhákat eladni.Mi lehet a baj?véglegesen megszünt a marketplace nekem?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

A Facebook Marketplace...


Nos, én ennyi rakás idióta vásárló jelöltet még életemben nem láttam sehol mint akik ott irogatnak... És még szépen fejeztem ki magam!


Eddig pár hirdetést adtunk fel de azthiszem itt a vége, eszküszöm a sarkon hamarabb eladnák bármit...



Hol is kezdjem?


Eddig a " kedves vásárló jelöltek" közül 6-an azaz hatan nem jöttek el a korábban telefonom előre megbeszélt / egyeztetett helyen és időpontban. Magyarán átvertek.


Olyan R*hadék is akadt aki a megbeszélt időpontban nem jelent meg a telefont nem vette fel hiába lett hívva mégis merre van? Otthon várt egy Facebook üzenet, hogy "bocsi de az úr nagyon furcsa alak volt így inkább nem mentem oda"


Mi van?! Családtagomról beszélünk, teljesen átlagos kinézetű, és fényes nappal a keleti pályaudvarnál várta épp a nőt.


Azután akadt olyan aki engem kétszer is átvert. Egyszer nem jelent meg majd kimagyarázta hogy kisgyereke van és épp elfogyott a tea a cumisüvegből nem tudott telefonálni bla bla bla... Mivel nő vagyok sajnos naiv és megsajnáltam erre mi történt? A második találkozóra sem jött el! Duplán átvert!


Azután... Vannak az olyanok akikkel simán megy minden telefonszámot leírom akkor egyeztessünk személyes találkozóra telefonon időpontot azért mégiscsak ne üzenetben tárgyaljunk le... Telefonszámot megadom. Majd néma csend! Eltűnnek mint szamár a ködben!


Nem tudnak telefonálni vagy mi a szösz?!


Én nem megyek el úgy személyesen átadni valamit hogy ne cseréljük telefon számot...


Menjek el a XV kerületből a Széll Kálmán térre de Ő bas*ik felhívni? Bocs ez lenne a minimum... Szóval...


Rengeteg a szélhámos "vevő", nagyjából a 99% szórakozik.


Ha valaki tényleg felhív telefonon és tényleg megjelenik a személyes találkozón és megveszi a terméket az EGY CSODA!!!


Meghirdetek egy fekete színű valamit, körülbelül csevegünk fél órája erre közli velem bocsi de ő nem kéri mert fehéret keres! Mi? Akkor mi a ****** írsz egy fekete színű eladó termékre?


Kommunikálni nem tudnak, sem köszönni az automatikus szöveget küldik, 10-ből 10 üzenetre visszaírom Szia! Igen, megvan még.


"Ez még elérhető?" Ez a tipikus automata üzenet na ettől falra mászok... Miután válaszoltam 10-ből 10 semmit se ír vissza, eltűnnek.


Én nem értem. Unatkozó emberek társasága, akik szórakoznak mások idejével, pénzével, energiájával... Ezen a Facebook Marketplace-en a legalja van a vásárlói jelölteknek... A társadalom legalja. Például:


Odajön full részegen a személyes találkozóra a pasi majd közli Ő nem engedi meg a feleségének hogy megvegye azt a valamit? Hát akkor miért kérték és hívtak oda?! Beszéltek volna meg otthon... Átvertek.


Szóval könyvet írhatnák erről.


Undorító a 99% én nem értem ott csak ilyen válogatott hül*ék vannak szó szerint. Belépek és úgy hidje el mindenki a 20 beérkezett üzenetek közül maximum 1 visszaír valami sablon szöveget. Ez a statisztika! Azért sikeres eladást kívánok másoknak! Én nem használom már mert belépek oda és megfájdul a fejem mire elolvasom a 20 üzenetet. Csak magam idegesítem. Nem ajánlom.


Kérdésedre a válasz: valószínűleg minden ok nélkül jelentget valaki. Az én ruházati termékeim is jelentették már állandóan amíg le nem töröltem hogy egy fegyver... ilyenkor ellenőrzés alá esik a hirdetés majd jóváhagyják, megjelenik. Aztán jön egy újabb gyökér akinek ez a legnagyobb szórakozás az életében és megint jelenti a hirdetést kamuból... Na én ezt meguntam.

2020. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

Amíg meg nem untam, és én magamtól letöröltem a hirdetést*

Olyan kamu okokkal jelentették a hirdetésem hogy az egy fegyver. Természetesen nem volt az, ruházati termék, de állandóan ellenőrzés alá került ez miatt és elegem lett a végén.

2020. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!