Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell úgy arányt csalni,...

Hogyan kell úgy arányt csalni, hogy ne bukjak le? (más kédrdés lent)

Figyelt kérdés
A torrent oldlakon tényleg van valami detektor, ami látja, hogy az illető csal-e vagy nem? Ha igen ez hogyan működik?
2010. júl. 30. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
XD
2010. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Óvatosan.

Van ahol van, van ahol csak a moderátorok figyelnek.

[link]

[link]

2010. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt már olvastam! ncoreon van szerintetek? mert haver fent van és medagta nekem is aza ccountot,de ne nagyon engedi, hogy letöltsek, mivel mindkettőnknek gagyi a feltöltési sebessége, ezért keresek valami olyan módzsert, amivel lebukásmentesen csalhatok, de azt hallottam, hogy az ncoreon van valami aránycsalás figyelő cucc, ezt hgy tudom kijátszani vagy egyáltalán hogy működik?
2010. júl. 30. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Ncore Magyar Ország legnevesebb torrent oldala, szóval ott biztos nagyon figyelik. A szövegből meg kiderült hogy nem igazán vagy egy hacker zseni szóval hanyagold ezt az aránycsalást...
2010. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ncore-on arányt csalsz, úgy vágnak ki, mint macskát x@rni, de ez a többin is így van. Talán rendesen kellene feltölteni, esetleg taktikázni a népszerű torrentekkel, vagy kihasználni a freeleecht, ami normálisabb helyeken rendszeres.
2010. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Iszonyat gáz ha már torrent oldalon is csalni akarsz! Ne is próbálkozz, mert hamar lebuksz!
2010. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még azt is át akarod b@szni aki ingyen ad neked valamit... Jó sikeres kisfiú lehetsz az életben...
2010. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A torrent oldalak többségén van egy ilyen rendszer ami figyeli "a csalókat", és ha valami gyanúsat talál dobja az illető nevét egy listára, amit mod/admin lát, és utánna járhat.
2010. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!