Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetek, ha az ebay...

Mit tehetek, ha az ebay felfuggesztette a fiokomat? A tobbi lent!

Figyelt kérdés

Kb egy honapja regisztraltam az ebay-re, mert akartam venni egy mezt.

Talaltam is egyet eleg olcson.


Rendesen elutaltam a penzt, ami elvileg el is ment az eladonak.

Ezutan az elado kuldott nekem egy uzenetet, hogy nem rendes dobozba tette a mezt, hanem egy nagyobb boritekba es azt irta, hogy igy meg egy kicsit olcsobb is a posta koltseg.Lefotozta a blokkot a posta koltsegrol es magat a boritekot is amibe a mezt tette.

Irta, hogy lehet keses a mostani helyet miatt.


Gondoltam minden rendben, aztan gondoltam egy-ket hettel kesobb felnezek megint, hatha talalok egy masik mezt is olcson, de eszre vettem, hogy fel van fuggesztve a fiokom.

Irtam az ebay-nek, hogy mi lehet a gond, de ok csak egy altalanos szoveget irtak, hogy ez lehet pl attol, hogy nem fizettem vagy kevesebbet fizettem.

Meg azt irtak, hogy hozzak letre egy masik profilt.


De hogy kapom vissza a penzemet es mi tortent?

Soha nem fordult meg velem elo ilyen, raadasul rendesen elkuldtem a penzt elvileg egy picivel tobbet is mert a posta koltseg vegul olcsobb volt.


Mi lehetett a gond?


Van valakinek tapasztalata ezen a teren, mert nekem ez az elso vasarlasom ott.


Ja es termeszetesen a mez a mai napig nem jott meg es nem tudok irni az eladonak sem, az ebay-rendszereben meg nem talaltam meg hol tudok reklamalni ugy, hogy nem egy automata uzenet jon csak??



2020. máj. 30. 21:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!