Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akik albétletben laknak,...

Akik albétletben laknak, hogyan biztosítják meguknak az állandó internetkapcsolatot/wifit?

Figyelt kérdés

Egyetemista leszek, albérletben fogok lakni.


Mi a legkölcsékhatékonyabb módja a saját wifinek?



2020. máj. 31. 19:00
 1/7 Derwer ***** válasza:
100%
Előfizetsz egy internet kapcsolatra, amit bekot a UPC, Digi, stb.
2020. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
67%
Legköltséghatékonyabb??? WTF! Bemész a helyi szolgáltatóhoz, majd az albérleted címére és a saját nevedre igényelsz internetet. Az albérlet tulajának mindenképp szólj, hogy be akarod köttetni a netet. Ha helyileg elérhetőek, én a Digit ajánlom, mert a UPC és a Telekom is kaki. Ha később le akarod mondani az előfizetést, ismét bemész a szolgáltatóhoz, beviszed magaddal az esetleges eszközöket és kéred, hogy X dátummal bezárólag nem tartasz igényt a szolgáltatásukra.
2020. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
86%
Upc már megszűnt átvette a vodafone
2020. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérhetsz saját előfizetést a saját nevedre, de sok helyen (lehet, hogy mindenhol, ezt nem tudom) kell a tulaj hozzájárulása, sőt van, ahol a tulajnak kezesként kell aláírnia a nyilatkozatot. De nekem is így van netem, szóval megoldható.
2020. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

korlátlan mobilnet ha nem akarsz tanulás helyett online játszani és torrentezni.

ha a játék éa s torrent a lényeg akkor valami vezetékest nézz

és ugye ami az adott lakásnál elérhető azt tudod "választani". Nincs minden lakásba bekötve az upc, a tarr kft és a vidanet is

2020. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. jún. 1. 09:17
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
100%
Digi esetében a tulajdonosnak kell készfizető kezességet vállalnia -ezt sokan nem vállalják. Nálunk egyszerűen a tulajdonos kötött szerződést a saját nevére, nekem csak a számlát kell fizetnem...
2020. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!