Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom az összes Wish-es...

Hogyan tudom az összes Wish-es függőben lévő rendelésemet törölni,ha már nem szeretném őket megrendelni?

Figyelt kérdés
Még pár hónapja rendeltem pár dolgot Wish-ről (valami ruhákat,de már azt sem tudom miket ezért már főleg nem szeretném őket megrendelni)viszont a rendeléseim függőben voltak mivel nem volt elég pénz a kártyámon.Most tervezek végre tölteni rá még pénzt,de félek,hogy az eddigi összes függőben lévő rendelésemet automatikusan ki fogja fizetni és ugye megrendelni,amikor azokat én már nem szeretném megvenni.Nem tudom valahol megnézni,hogy mik ezek a függőben lévő rendeléseim és így törölni őket?Vagy nincs lehetőség minden függőben lévő rendelés törlésére?Kérlek segítsetek tényleg nagyon fontos lenne,nem szeretném kidobni a pénzem!:(

#internet #rendelés #online #webshop #wish #Függőben lévő rendelés
2020. jún. 1. 00:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!