Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kérhetnék tanácsokat a számitó...

Kérhetnék tanácsokat a számitógép a jobb egérgombjának használathoz?

Figyelt kérdés
Kezdő felhasználóként érdekelne a jobb egérgomb használata. Nem vagyok tisztában az ide-oda huzogatás alkalmazásával sem. /pld.képek áthúzása és minden más/
2010. júl. 30. 20:53
 1/5 anonim válasza:

Teljesen egyszerű válaszok: nyomd meg a jobb egérgombot, meg huzogasd ide-oda ... :)

Komolyra fordítva:

- jobb egérgomb / "jobbklikk": ezt az adott Windows-os objektum helyi menüjének is szokták nevezni, és az teljesen egyéni, hogy mihez milyen helyi menüpontokat adnak, javaslom a próbálgatást, abból tanulsz

- ide-oda huzogatás: "fogd és vidd módszer"-ként ismert, ez is programfüggő, itt is próbálkozz

Nagy játszótér a Windows, de vigyázz a játékokkal!!!

2010. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebből aztán nem tanultam semmit. Ha volna egy kicsive több türelmed és megpróbálnál egy kezdő eszével gondolkozni?
2010. júl. 30. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálok segíteni csak azt kérem,hogy teljesen konkrét legyen a kérdésed .
2010. júl. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Soha nem értettem, ha valaki kérdez valamit miért kell magas lótól, önteltten és foghegyen válaszolni, mikor a kérdező tényleg nem ért s témához és valódi segitségre lenne szüksége. Én már nem egyszer válaszoltam hihetetlen türelemmel és részletességel olyan kérdésben, amiben igazán tudtam segiteni. Ez nekem öröm és nem teher.

Nos. mivel nagyon kezdő vagyok tudom, hogy az ide-oda húzogatás sok esetben lehetséges és követendő módszer, de mivel nem tudom mikor, hogyan, nem merem használni. Éppen így vagyok a jobb egérgombbal is. Sznte ne is merem hasznáéni legfeljebb a beilletésnél. Pedig biztos lehet sokfáleképpen.

2010. júl. 31. 09:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne meghari,de én írtam Neked,hogy válaszolok ha konkrétan feltudod tenni a kérdésedet pl a jobbegérrel kapcsolatban.

Erre lécci olvasd vissza mit írtál le . Ez egy zagyvaság lett megint,és mond meg őszintén ,mit lehet erre válaszolni ,Te mit válaszolnál egy nem is kérdésre ? És mégegyszer bocsi,de ha a jobbegérrel kapcsolatban kérdeznél, szerintem arra tudnék is Neked válaszolni.

2010. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!