Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Chrome betöltését blokkolja...

A Chrome betöltését blokkolja a UBlock Origin?

Figyelt kérdés
Este óta a Chrome egyszerűen nem akarta betölteni a lapokat, csak pörgött és pörgött. Megcsináltam mindent ami eszembe jutott. Értelemszerűen próbáltam frissíteni az oldalt, újraindítani a böngészőt, töröltem az előzményeket/sütiket, újraindítottam a gépet, újratelepítetten az alkalmazást, ellenőriztem van-e elég memória, stb. Viszont semmi sem változott. Aztán kíváncsiságból kikapcsolgattam egyesével a bővítményeket és kiderült, hogy UBlock Origin volt a ludas. Viszont már évek óta használom, és hónapok óta nem állítgattam rajta semmit. Akkor most mi lehet a gond?

2020. jún. 4. 00:01
 1/1 anonim ***** válasza:
36%
Nekem pedig megzavarodott, és egyszerűen letiltotta a wifit és a kábeles netet is! De az IPTV ment. Most újra működik.
2020. jún. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!