Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Prohardveren okoskodókból van...

Prohardveren okoskodókból van több, vagy valódi szakértőkből?

Figyelt kérdés
Gép újítás előtt állok, meg van sajnos hibás alkatrészem is, ezért sokat kérdezek mostanában a Prohardveren. Azt vettem észre, ha felteszek egy kérdést, akkor páran válaszolnak valamit rá, de ha mélyebben belemegyek, akkor eltűnnek, nem felelnek többet. Ebből én arra következtetek, hogy felszínes tudásuk van, de igazi szakértelmük nincs, és ha egy komolyabb kérdéssel kerülnek szembe, amire nem tudják a választ, akkor inkább elsompolyognak.
2020. jún. 5. 15:37
A kérdező szavazást indított:
Okoskodóból van több a Prohardveren.
Szakértőből van több a Prohardveren.
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Ez nem feltétlenül szakértelem kérdése.


Szimplán az emberek többsége nem szereti az "ingyen munkát" és nyilván segítenek 1-2 alapvető dologban, de nem fogják helyetted megoldani a feladatot vagy nem fognak mindent elmagyarázni az Ádám és Évától.

2020. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért fórumoznak? Mert egy fórumnak ez a lényege.
2020. jún. 5. 15:57
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
A fórumok lényege, hogy beszélsz arról amiről akarsz. Nem munkahely, nem kapsz érte pénzt, nem kötelező másnak átadni az információt.
2020. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

"nem kötelező másnak átadni az információt."


1-3 te nagyon nem érted akkor, hogy a Prohardver fórum az mire jött létre. Az ugyanis egy szakmai fórum. Tudod, hogy az mit jelent? Hány éves vagy egyébként?

2020. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem senki nem okoskodik, maximum csak megosztja a tapasztalatát ami előbbre viszi a kérdezőt..
2020. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ötös, ugye megértetted a kérdést? Ami az volt, hogy amikor mélyebben belemegyek egy témába, akkor miért tűnik el mindegyik addigi válaszadó. Tehát az egy dolog, hogy adnak egy általános választ, de elkezdem boncolgatni a dolgot, és jobban belemélyedek a szakmába, akkor hirtelen mindenki köddé válik. Érted?
2020. jún. 5. 16:15
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, én nem vagyok annyira aktív mostanában PH-n, de már itt is egyre kevésbé. Próbáld meg ide is kiírni a kérdéseidet, hátha kapsz választ. Vagy kérdezd meg itt, lehet hogy pl. én tudok segíteni.
2020. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán milyen kérdésről van szó, ha publikus? Vagy legalább milyen témájú? Prohardveren nagyon sok gyűjtőtéma van, mert adott témájú fórumok hiányoznak, ott nyilván nem kapsz olyan részletes segítséget, mint egy prog.hu-n, mert nincs hely kivesézni a témát (közbeszólnak, stb.).
2020. jún. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen.
2020. jún. 6. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!