Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől mehet el a net állandóan?

Mitől mehet el a net állandóan?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött, előtte soha nem volt ilyen probléma. Megszakad az internet és csak akkor jön vissza, ha a hibaelhárítást futtatom. Utána kb 20 másodpercig van net és kezdődik ez az egész előről. USB-s wifi adapteren keresztük van net a gépen, amiből vettem egy másikat, de nem változott semmi. Házon belül viszont minden gépen van net és a wifivel sincs probléma se telefonon, se laptopon, csak az én gépemen. Pár hete ez 2 hétig tartott, most 2 hete viszont megjavult, de most ismét elő jött és nem tudom mi lehet. Router reset, újracsatlakozás stb, minden próbálva lett már, nem javul.

2020. jún. 6. 16:33
 1/1 A kérdező kommentje:

Az elérési pont, az útválasztó vagy a kábelmodem és az internet közötti kapcsolat megszakadt.

De mindig más a hibaüzenet, van amikor nincs semmi, de mégsincs net.

2020. jún. 6. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!