Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak, ha törölték az...

Mit csináljak, ha törölték az nCore fiókom?

Figyelt kérdés

egy hete voltam felregisztrálva, és azzal indokolták, hgy lopott acco van, ami egyáltalán nem igaz. azért törölték valószínűleg, mert aki meghívott, ő megszegte a szabályzatot.

írtam már nekik e-mailt, de nem válaszolnak. 3 hónapig próbáltam meghívót szerezni, mire sikerült, ezért nagyon kellene az az acc.



2020. jún. 6. 19:18
 1/4 A kérdező kommentje:
végig betartottam a szabályzatot.
2020. jún. 6. 19:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A meghívott felet nem büntetik így. Ha azt mondják hogy lopott volt, akkor erre találtak bizonyítékot, nem tudsz mit csinálni a helyzettel. Várd meg, amíg válaszolnak. Ha nem, akkor nem tudsz mit csinálni, és most már vissza sem regisztrálhatsz mert korábban tiltott fiók nem léphet vissza, és hiába változtatod meg az adatokat, azt figyelik.
2020. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de visszaseedeltem rendesen, és egyszer sem figyelmeztettek, hogy megszegtem volna a felhasználási feltételeket.

meg igazából egy hete regisztráltam, ha akartam volna se tudtam volna olyan nagy hibát elkövetni.

2020. jún. 6. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy így jártál, láttam Facebookon, hogy rajtad kívül még másik +20 embert is kivágtak a meghívó miatt. Tényleg nem megszokott, hogy a meghívó miatt törlik a meghívottakat, de most ez történt. Nem tudom mit követhetett el az emberke, vagy hogy bukott le, vagy kitől lopta az accountot, de így most sok emberrel kicseszett...

Vagy új email cím/IP/gép/torrent kliens, bár az is necces, vagy pedig nézel másik torrent oldalt, van még egy pár jó:)

Szurkolok, hogy visszaírjanak!:)

2020. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!