Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az lenne a problémám hogy van...

Az lenne a problémám hogy van egy 300 mb/s-es netem és egy 37,5mbit/s-letöltési sebességem de a feltöltési sebességem nagyon gyatra, csak 2,4 mbit/s mivel lehet a baj?

Figyelt kérdés
2020. jún. 8. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a szerződésben, hogy mennyi a garantált feltöltés.
2020. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mekkora a csomagod?

nem tölt valamit a háttérben?

2020. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 EgyGabor ***** válasza:

A letöltési sebességed lesz a 300 mbit/sec. A feltöltéés pedig kb. 20mbit.


Gondolom UPC kábel?

2020. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy mbit/s a letöltésed, és nem megabyte esetleg? Csak mert 37,5x 8 az pont 300.
2020. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, a feltöltés szinte mindig lassabb, mint a letöltés. Ennek technológiai oka van, ugye a kábelen az adat fix helyet, sávszélességet foglal függetlenül attól, hogy felfelé vagy lefelé megy. Azzal, hogy a letöltésnek lényegesen több sávot tartanak fent, a netezők többségének kedveznek, akik inkább letöltenek. Aki akkora mennyiséget szeretne feltölteni, amire a maradék nem elég (például szervert kötne rá), annak ott a bérelt vonal. Természetesen ennek ára van, nálunk egy kis szolgáltató 10/10-et 14 ezerért ad (mi nem a sávszélesség miatt veszünk bérelt vonalat, hanem mert egy percre se mehet el, nem is megy).
2020. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a 2-es válaszolonak:300mbit-es netem van, elnézést rosszul írtam!
2020. jún. 9. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!