Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szinkronos animék blogja,...

Szinkronos animék blogja, dinamikus IP címmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van a Szinkronos Animék Blogja oldal. Ott szeretném nézni a Star Wars: Klónok háborúja sorozatot. Ugye itt kiírja egy idő után, hogy fizetnem kell azért egy idő után, hogy tovább nézhessem az oldalon a részeket. De mivel dinamikus (cserélődő) IP címmel rendelkezek, ezért egy idő után mégis tovább nézhetem a részeket ingyen, az új IP címnek köszönhetően. A kérdésem az lenne, hogy lehet-e ebből baj, és hogy ugye nem tudnak kiszűrni és kifizettetni velem a megnézett tartalmakat? (Paranoiás vagyok, igen) Nagyon szépen megköszönném, ha válaszolnátok és nem lennétek rosszindulatúak. :)

#Star Wars #The Clone Wars #Szinkronos animék blogja
2020. jún. 11. 11:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést a durva szóismétlésekért! :(
2020. jún. 11. 11:48
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem lesz baj.
2020. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugodtam. Nem jönne most jól egy ilyesfajta kiadás, na meg egy vita sem a családdal. :D
2020. jún. 11. 12:21
 4/9 anonim válasza:
100%

A legfontosabbal kezdeném: nem érdekli őket.

Ha mégis érdekelné őket, hogy kik azok akik dinamikus IP-vel többször belekóstolnak a tartalmakba, akkor sem tudnák megmondani, mely IP címek tartoznak ugyanahhoz az emberhez. Kezjdük ott, hogy ők kintről csak a routered IP címét látják, és lehet hogy arra a routerre 150 ember van kötve...


Ha valahogy rád tudnák bizonyítani, hogy konkrétan te többször használtad az oldalt csak más IP címmel (de nem tudják :) ), akkor sem tudnak semmit csinálni, az az ő bajuk, hogy ilyen gyatra rendszert terveztek.

2020. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
(4-es vagyok) Nem mellesleg megjegyezném, hogy az ilyen hasonló oldalak, eleve nem törvényes úton teszik közzé azokat a tartalmakat, vicces is lenne ha jogi úton bárkitől bármit követelnének.
2020. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Áhh értem, köszönöm. Örülök, hogy vannak még emberek, akik normálisan, kedvesen felvilágosítanak hozzá nem értőeket. Szóval köszönöm és megnyugodtam. Az meg hogy ők illegálisan tesznek közzé tartalmakat, az az ő bajuk, én ebben sem vagyok sem bűnrészes, se semmi, úgyhogy már csak annyi a dolgom, hogy élvezzem a filmezést. :D Mégegyszer köszönöm.
2020. jún. 11. 12:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaa pont azt akartam írni amit az #5, hogy eleve egy illegálisan működő oldal, ahol jogvédett tartalmakat tesznek közzé :D

Be is baxna ha még téged vonnának bármiért is felelőőségre (azon kívül hogy ha egy legális oldal lenne, se tudnának semmit sem csinálni)

A másik hogy az IP cím az csak egy számsor, abból nem derül ki semmi csak annyi, hogy max melyik megyében laksz.

További adatokat (név, cím) csak a szolgáltató adhat ki bírósági végzés alapján.

Amúgy van egy csomó oldal ahol INGYEN lehet nézni vagy letölteni anime cuccokat, ráadásul elég gyorsan, nem ritka hogy 50-60MB/s-el jön az adat INGYEN.

2020. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ne felejtsd el, hogy a klónok háborúja sorozat egy filmmel indult, amit Youtube-on megnézhetsz magyarul:

https://www.youtube.com/watch?v=-kNJ01kxJL0

2020. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, nem hittem volna amikor regisztráltam ide, hogy vannak itt normálisak is. :D
2020. jún. 11. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!