Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet egy facebook-csoporton...

Lehet egy facebook-csoporton belül úgy létrehozni szobát, hogy a csoporton belül ne olvashassa mindenki?

Figyelt kérdés
Van egy iskolai osztálynak csoportja, én vagyok a moderátor. Létre szeretnék hozni egy szobát abból a célból, hogy a tanároknak hogyan vegyünk év végi ajándékot, de két tanár benne van a csoportban, és nem szeretném, ha ők látnák, amit beszélünk. Amikor létrehozom a szobát, megjelenik, hogy "Ki találhatja meg és ki csatlakozhat", de nem tudom módosítani, és csak videócsetet hoz létre, nekem viszont csak sima beszélgetés kellene. Mit javasoltok?

2020. jún. 11. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
csinálj egy külön beszélgetést, ahova csak az osztálytársaidat veszed be (ne a csoportba, külön)
2020. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!