Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért dob vissza mindig?

Miért dob vissza mindig?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem telefont és elején kéri hogy írjak be email címet, be is írom jelszóval együtt, írja hogy ellenőrzés és akkor vissza dob az elejére, nem engedi ki hagyni telefon ezt a beállítást, ki be kapcsoltam az se segített, wifit is ki kapcsoltam úgy se engedi ki hagyni mit lehet ilyenkor tenni?

2020. jún. 15. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Az FRP (Factory Reset Protection). Ez az úgynevezett gyári visszaállítás elleni védelem. Az egész szoftvert újratelepítetted vagy a recovery menüből csináltál egy data/factory reset-et?
2020. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Factory reset
2020. jún. 15. 20:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugye el felejtettem kódját és azt a bekapcs gomb+halkito gomb
2020. jún. 15. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondoltam.


Ez esetben meg kell adni a reset előtt használt Google fiók e-mail címét és a hozzátartozó jelszót.


Fontos, hogy másik Google fiókkal nem fog tovább engedni. Csakis azzal, amelyikkel előtte volt használva.

2020. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor annak annyi mert 4 év után lett be kapcsolva és már nem emlékszem rá
2020. jún. 15. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ki kell játszanod a védelmet. Ami a telefon típusa + frp bypass Google kereséssel talán sikerül.
2020. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azta emlékeztem rá és sikerült, köszönöm segítséget
2020. jún. 15. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Örömmel hallom!

Nincs mit! :)

2020. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!