Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube-on ha feliratkozok...

YouTube-on ha feliratkozok egy olyan emberre akinek kevés követője van akkor látja pontosan az emberek felhasználónevét akik fel iratkoztak rá?

Figyelt kérdés
És ha pl lájkolom egy videóját vagy lementem egy privát mappámba YouTube-on belül azt láthatja pontosan? Vagy ő csak az adatokat látja hogy pl 50en lájkolták azt a videóját?

2020. jún. 18. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

régen volt egy yt csatornám kb. 100 feliratkozóval és emlékszem,hogy néztem kik iratkoztak fel,de szerintem ezt akárki megnézheti,mindegy a feliratkozó szám,csak nem tudom hogy ez már lehetséges-e.

szerintem meg nem lássák,hogy kik mentik le a videót stb. max ha valami publikus mappába teszed,akkor megkaphatja később.

2020. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A feliratkozók egy része látszik, de le lehet tiltani, hogy ne mutassa. Aki nem tiltja le azokat név szerint kiírja és ha az illető élőzik és élő adás alatt iratkozol fel, beállíthat olyat, hogy aki nem titkosítja a nevét az megjelenjen adásban, hogy feliratkozott (Twitchen bevett szokás, YouTubeon csak egyszer láttam ilyet, de van).
2020. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy a feliratkozásaid nyilvánosak-e.


Mikor nekem kb csak 60 feliratkozóm volt megnéztem mindenkit, de név szerint csak kb 30-at mutatott. Pedig a szám több volt.


[link]

2020. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!