Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Játszik közületek 18 évesnél...

Játszik közületek 18 évesnél fiatalabb személy valódi pénzes pókert az interneten?

Figyelt kérdés

18 év alatt vagyok és szeretnék pénzben játszani, van bankkártyám. Legyetek szívesek mellőzni az olyan válaszokat, hogy ne csináld, őrült vagy, stb.


Hol nem ellenőrzik az életkort? Bwin milyen?


2010. aug. 1. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:

NE TEDD!


Ha regisztrálsz pl bwinre, akkor kitöltöd a születési dátum mezőt, amin hogyha kamu dátumot írsz be, akkor enged pokerezni. A baj az majd akkor jön, amikor kérik a személyid fénymásolatát, ahol látszik, hogy nem ugyanaz a születési dátum - így cseszheted a pénzedet, nem fogják kifizetni, és le is tilthatnak.

Először szúrópróbaszerűen kérnek személyi fénymásolatot, de pénz kifizetésnél kötelező.

2010. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindenhol ellenőrzik az életkort,elégh szigorúan veszik az ilyen netes szerencsejátékkal foglalkozó oldalakat ahol valódi pénzek forognak,saját kártyád tuti hogy nem fogod tudni használni mert minden adatnak,számnak egyeznie kell,muszáj valós adatokat megadni és ott egyből kibukik hogy nem vagy 18,regizz be mondjuk apád nevével,meg kártyájával
2010. aug. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. :/
2010. aug. 1. 10:44
 4/6 anonim válasza:

egyszerüen meg lehet oldani beszéld meg apádal használd az öö adatait de a kifizetésél vidd el ööt is :D

és ha pénzt akarsz be tenni akkor utalj át pénz apád számlájára és onnan teheted be a pénzt én is igy csináltam :D

2010. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem a számlával van itt baj, hanem a személyi igazolvány fényképével.

Tőled kérték? Hol játszol a neten?

2010. aug. 3. 18:53
 6/6 anonim válasza:

A fénymásolatot kérik!

A fateros megoldás működhet, de nem ajánlom

2010. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!