Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook miért csinálja ez...

A facebook miért csinálja ez már 1 hete, hogy mindennap ellenőrző kód megadás után, új jelszót kér, utána enged belépni a facebookra?

Figyelt kérdés
1 hete csinálja nekem a facebook. 1 hete mindennap reggel először beakarok lépni a facebookra. Akkor azt írja ki, hogy adjam meg az ellenőrző kódot, amit emailben elküldtek. Meg adom kódot, utána kér új jelszót és akkor enged belépni a facebookra. Azon napon ha többször belépek a facebookra, akkor semmi gond nincsen. Másnap amikor először beakarok lépni a facebookra, akkor megint kér kódot meg új jelszót. Nem tudom mi lehet a gond. Miért csinálja ezt a facebook? És meddig fogja ezt csinálni? Hogy lehetne megoldani hogy ne csinálja ezt mindennap?

2020. jún. 22. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd meg a beállításokban a Biztonság és bejelentkezés részen a Kétfaktoros hitelesítésnél, hogy be van-e kapcsolva valami, esetleg valahol máshol be van-e kapcsolva valami ilyesmi a Biztonság és bejelentkezés részen.

Nekem még nem volt ilyen, de ahogy leírtad, szerintem ilyesmi lehet a baj. (Mégegyszer: velem még nem volt ilyen, csak sejtem, hogy ilyesmi lehet)

2020. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!